Wpis z mikrobloga

Wiecie, że pracując w poważnej wojewódzkiej instytucji badawczej, która realizuje projekty z zakresu planowania przestrzennego i rozwoju regionalnego i ma ścisły związek z ekonomią i geografią, można na stanowisku głównego specjalisty nie znać podstaw geografii Polski i Europy? Mam taką koleżankę biurko obok, która nie wie czy na północy leży Szwecja czy Szwajcaria (walnęła tak podczas pogawędki z dyrektorem), a dziś pytała koleżanki obok gdzie leży Portugalia xD

#pracbaza #zalesie #bekazpodludzi #geografia #planowanieprzestrzenne
  • 38
Wiecie, że pracując w poważnej wojewódzkiej instytucji badawczej, która realizuje projekty z zakresu planowania przestrzennego i rozwoju regionalnego i ma ścisły związek z ekonomią i geografią,


@klintoniusz: popracuj tam jeszcze trochę i próbuj wypi3rdalać gdzieś indziej. Nie ma się co męczyć...
@klintoniusz: norma, ten główny specjalista w nazwie stanowiska to właśnie tylko nazwa. Znam przypadki gdzie taki główny specjalista nie potrafi dobrze obsługiwać komputera a jego pracę mógłby wykonywać ogarnięty szesnastolatek.
ja to nawet współczuję naczelnikom i kierownikom pracującym w administracji w Polsce


@bdg-bro: przestałbyś współczuć, jakbyś poznał zachowanie chociaż jednego. Mobbing, darmowe nadgodziny, bo oficjalnie jest zakaz nadgodzin, zajebywanie robotą tych zdolniejszych, odwoływanie urlopów, zajebywanie robotą przed urlopem.
@szynszyla2018

@klintoniusz: a wiecie że zajmując stanowisko głównego inspektora w urzedzie wojewódzkim, który decyduje o losie twojej nieruchomości można nie umieć obsługiwać Geoportalu a do obsługi worda wołać informatyka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@szynszyla2018 no tak szczerze to po #!$%@? mu to? no fakt, znajomość tego nie zaszkodzi, ale dalej nie zmienia to faktu, że taki gość ma inne zadania. Taka mentalność
Wiecie, że pracując w poważnej wojewódzkiej instytucji badawczej


@klintoniusz: to mogłoby być nawet i NASA czy inny JP Morgan, a gwarantuje, że tacy ludzie i tam by się znaleźli. w jednej robocie, typ mi mówił, że wzrost płacy minimalnej to fantastyczna wiadomość dla nas, bo i nam wzrośnie wynagrodzenie (on zarabiał minimum 7k brutto, wedle ogólnodostępnych widełek), a w innej gość mi mówił, że on może drzeć mordę na open space,
@klintoniusz: to jest solidny pracownik, któremu po 15 latach wystarcza te 6 brutto, a nie Mariuszek, który się zwolni albo pójdzie gdzie indziej bo ma ambicje. Ważne żeby swoje zadania dobrze wykonywała, reszte może sobie sprawdzać w internecie.