Wpis z mikrobloga

Ale mnie barberka urządziła :(. Kark zjechany na maksa, przez brak umiejętności obsługi trymera. Pani Ania zwaliła to na moją skórę i że tak często u innych klientów się zdarza. Po czym skasowała mnie za wizytę. W domu jak zobaczyłem te ślady to przecież to wygląda jakby mnie ktoś nożem zaatakował. Szefowa powiedziała, że do godziny ślady zejdą xd. Poprosiłem o zwrot kasy to sobie kupię chociaż octenisept.
#!$%@? nigdy więcej barberów.
Salon Nowrot: https://g.co/kgs/wR46GB
#barber #fryzjer #niebieskiepaski #rybnik #slask #prawo #reklamacja
NightWing - Ale mnie barberka urządziła :(. Kark zjechany na maksa, przez brak umieję...

źródło: IMG20230826103638

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
@NightWing: może i masz ślady jakby ktoś nie umiejętnie brzytwą Cię golił, ale za to dalej masz włosy na karku, których po takiej wizycie nie powinno być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NightWing te fryzjerki barberki to #!$%@?.

zawsze strzygłem się na zero. potem zacząłem łysieć, więc tym bardziej: golę głowę co drugi-trzeci dzień. no i byłem na wakacjach nad polskim morzem. włosy zaczęły odrastać, źle się z tym czułem, więc skoczyłem do lokalnego fryzjera na strzyżenie maszynką na zero.

prosta robota, ale i tak jakas Anetka musiała to #!$%@?. nie potrafiła mnie ogolić na zero! Wziąłem od niej maszynkę, sam się #!$%@?,
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Ale na fotce są losowo. Tutaj koleś ma ewidentnie linie. Widać że ktoś przyciskał urządzenie. Twoje wynika z pękania naczynek. Jego z nacięć sprzętem.
  • Odpowiedz
@NightWing: Mnie też jedna tak jedna załatwiła, też zobaczyłem jak wróciłem do domu. Dlatego nigdy nie chodzę do fryzjerek bo są niezrównoważone psychicznie. Tylko do fachowców. Można się przy takim czymś zarazić WZW lub HIV, całe szczęście niczego nie złapałem.
  • Odpowiedz