Wpis z mikrobloga

Ale mnie barberka urządziła :(. Kark zjechany na maksa, przez brak umiejętności obsługi trymera. Pani Ania zwaliła to na moją skórę i że tak często u innych klientów się zdarza. Po czym skasowała mnie za wizytę. W domu jak zobaczyłem te ślady to przecież to wygląda jakby mnie ktoś nożem zaatakował. Szefowa powiedziała, że do godziny ślady zejdą xd. Poprosiłem o zwrot kasy to sobie kupię chociaż octenisept.
#!$%@? nigdy więcej barberów.
Salon Nowrot: https://g.co/kgs/wR46GB
#barber #fryzjer #niebieskiepaski #rybnik #slask #prawo #reklamacja
NightWing - Ale mnie barberka urządziła :(. Kark zjechany na maksa, przez brak umieję...

źródło: IMG20230826103638

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
@NightWing: jezu, wygląda jakby to brzytwą robiła. Co za gówniany i tępy trymer to musiał być... Tak jak kolega skowytny pisze, zrób potem badania, bo skoro zajechałą cię do krwi, a nie dezynfekują pewnie, to wiesz... Serio, jeśli tak "obcinają" u fryzjera to chyba własny salon otworzę, przynajmniej nie będę kaleczył klientów :|
  • Odpowiedz
@NightWing: mnie też raz tak baba barberka urządziła. Od tego czasu nigdy więcej nie poszedłem do kobiety, one się do tego nie nadają. One nie mają pojęcia jak postępować z brodą bo nigdy jej nie miały xd. Teraz znalazłam turasa który jest 20 procent droższy niż reszta barberow ale obsługa 10/10 I już nigdy nie pójdę do nikogo innego
  • Odpowiedz
@NightWing: co ona tutaj chciala trymerem tutaj robic? jedynie wyrownac linie wlosow, ale tutaj nie widac ze cokolwiek bylo robione xD. kazdy szanujacy sie barber powinien dac ci lustro bys sie zobaczyl od tylu
  • Odpowiedz