Wpis z mikrobloga

Ale mnie barberka urządziła :(. Kark zjechany na maksa, przez brak umiejętności obsługi trymera. Pani Ania zwaliła to na moją skórę i że tak często u innych klientów się zdarza. Po czym skasowała mnie za wizytę. W domu jak zobaczyłem te ślady to przecież to wygląda jakby mnie ktoś nożem zaatakował. Szefowa powiedziała, że do godziny ślady zejdą xd. Poprosiłem o zwrot kasy to sobie kupię chociaż octenisept.
#!$%@? nigdy więcej barberów.
Salon Nowrot: https://g.co/kgs/wR46GB
#barber #fryzjer #niebieskiepaski #rybnik #slask #prawo #reklamacja
NightWing - Ale mnie barberka urządziła :(. Kark zjechany na maksa, przez brak umieję...

źródło: IMG20230826103638

Pobierz
  • 193
trymera nie dezynfekowała po mnie

tak często u innych klientów się zdarza.


@NightWing: Nie chce panikować, ale jeśli zrobiła ci ona ranę do takiego stopnia, że widać krew i u innych też tak się działo, a ona nie czyściła narzędzia pracy to mogłeś się zarazić wieloma chorobami. Nawet wenerycznymi typu HIV xdd

Chorobami to można się zarazić u fryziera nawet bez robienia ran. Jeśli ktoś nie czyści narzędzi to można się
Trzymała maszynkę bezpośrednio najeżdżała tymi ostrzami na kark. Jak się nie da tak zrobić? Da bez problemu, bo są one ostre i tak się nie goli.


@NightWing: Golę się sam maszynką. Jedna i ta sama, bez ostrzenia, od 15 lat. Tnie mocarnie, bez szarpania.
Nie używam żadnych nakładek i jadę ostrzami bezpośrednio, po całej głowie - NIGDY sobie nic nie zrobiłem.

Tzn. zrobiłem, ale jak chciałem torbę ogolić - dowiedziałem się
@NightWing:

1. Czemu piszesz o barberze jak to jest typowy salon fryzjerski, który nie próbuje się nazywać w ten sposób. (tak jest w linku, który wstawiłeś)
2. Z tego co widzę po zdjęciach to raczej salon skupiony na fryzurach damskich.

Nie twierdzę, że to usprawiedliwia taką fuszerkę ale nie podoba mi sie, że chcesz się podpiąć pod hejt na barberów.
To jednak byłaby inna sytuacja gdyby salon nazywający się barberem, czyli