Wpis z mikrobloga

@niochland: czemu zakładasz że wydał ostatnie pieniądze? i to nie chodzi o 'nawet rysę' ale ludzie nie mają żadnego szacunku do innych. Ja czym bym nie parkował przy wysiadaniu wolę się powyginać i zrobił fikoła niż chociażby komuś lekką ryskę zostawić.
Z drugiej strony wpada taka karyna co jebnie drzwiami na otwarciu i nie masz 'nawet rysy' a masz dużą rysę z wgniotką. I ona ma to w dupie bo nikogo
tym bardziej zaczynam rozumieć parkowanie szerzej na mega wąskich parkingach


@Bogactwo_czesc_glowna: A ja nie rozumiem, jak nie mieścisz się swoim samochodem na "mega wąskim parkingu" to:
- zmień parking
- zmień samochód
- kup sobie garaż/duże miejsce postojowe

Po to są miejsca parkingowe, żeby w nich stawać. Nie wiem kiedy niektórzy zrozumieją, że jak mają samochód-ciężarówkę i nie mieszczą się w wyznaczonym miejscu, to niekoniecznie jest wina miasta i wszystkich wokół,
wydajesz ostatnie pieniądze na narzędzie do przemieszczania się z punktu A do B i nie chcesz na nim nawet rysy to zreflektuj swoje życie


@niochland: ta, bo właściciel nowej s klasy za milion chce mieć poobijane dookoła auto, albo załatwiać lakiernika co tydzień, czekać na termin dwa miesiące i potem jeszcze jeździć nie swoim autem zastępczym żeby tydzień po lakierowaniu znowu powtórzyć procedurę, bo ktoś nie potrafi normalnie otwierać drzwi XD