Wpis z mikrobloga

tylko, to będzie umyślne zniszczenie, a nie przypadkowe

Nieprawda - przez przypadek mi wypadnie, bo jestem nieostrożny

I dokładnie tak robię, po to kupuję smartfona za 1/10 tego co zarabiam a nie za 3x tyle, żeby się nie przejmować jak się zepsuje.

Kupowanie drogich rzeczy na które cię nie stać, jest zwyczajnie głupie ¯\(ツ)/¯


@Kajtosz: no ale mogę wziąć i rzucić tego smartfona za 1/10 pensji czy nie?
@maminternetnapegasusie:
Moje jedyne wgnioty miałem tylko wtedy, gdy było bardzo dużo miejsca i ludzie otwierali swoje drzwi na maxa, myśląc że nie sięgnie.
Raz zrobiło to na moich oczach WTF Praktycznie nigdy nie miałem żadnego uszkodzenia, jak ktoś mógł ledwo drzwi otworzyć.
@-pafel: Ja pod supermarketem miałem takiego typa. Pech chciał że miejsce za nim było osotatnie i wąskie. Więc stanąłem za nim i typ nie miał najmniejszej szansy wyjechać a stałem prawidłowo. Aż ochrona mnie szukała xD pytałem się dlaczego szukają mnie a nie wzywają holownik dla tego przygłupa. Piana z pyska typowi aż leciała.
@bylem_zielonko: ale hiperbola xD przecież nikt nie jeździ autem żeby specjalnie uderzać w innych uczestników tylko mówimy o spuszczaniu się na przypadkowe ocierki.

Jak drzwi otwieram też się jakoś specjalnie nie rozglądam i nie skacze byle tylko auta sąsiada nie dotknąć. Dotkną to dotkną trudno
@Nester86: no ale ile razy mam powtarzać, że specjalnie nie rzucę tym smartfonem - po prostu mi wypadnie z rąk na balkonie, bo nieostrożny jestem. Jak biorę smartfon to też się jakoś specjalnie nie rozglądam, a jak wypadnie to wypadnie, trudno
@bylem_zielonko: co najwyżej mogę ci nasrać na rękę żebyś bałwanka mógł sobie z tego ulepić.
Jakby mi kolega telefon przez przypadek upuścił też nie byłbym na niego zły. To tylko telefon.

Z tą różnicą że ja ci w auto mogę #!$%@? zawsze na parkingu i będę miał #!$%@? tak jak dalej mam. A mojego telefonu nie zobaczysz, co najwyżej gówno na rękę i bałwanek
@bylem_zielonko: poza wykopem to #!$%@? do buzi co najwyżej możesz wziąć xD idź tam folia bąbelkowa auto zawin żeby przypadkiem ci nikt 20 letniego gruza nie obił. Bo straci na wartości całe 3.50 zł