Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mialem rozmowe techniczna, 1,5h. powiedzieli mi ze dobrze wypadlem. 2 dni potem dostalem test do wykonania gdzie powiedzieli zebym maks 6h poswiecil. odpisali ze dobrze rozwiazalem i ze informatyk daje ok do hru.
teraz cisza od 5 dni.
przepadlo?
#praca #pracait #rekrutacja #junior



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
stwierdza ze skoro ma oferte to nie chca go trzymac i mu podziekuja


@ZielonyRozpustnik: serio? to jest neuroza... Jak go beda potrzebowac (nie wazne czy dlatego, ze jest dobry czy dlatego, ze wszysc lepsi sie nie zgodzili), to beda mu meczyc dupe.

Nauczcie sie kiedys w koncu, ze aserytnowsc to nie agresja i stawianie granic w negocjacjach ich nie zrywa.
@programista15cm: zadna neuroza. jesli mu zalezy na tej robocie to po prostu bylbym cierpliwy albo wyslal zapytanie o feedback a nie stawial pod sciana rekrutera bo nikt nie lubi byc stawiany pod sciana. moze byc tak, ze mu odmowia bo rekrutacja sie nie skonczyla a on juz chce odpowiedz a potem beda mieli dwoch podobnych kandydatow i w sumie drugi niewiele gorszy no ale pierwszemu juz odmowili to wezma tego drugiego.
i to nie pytanie a postawienie ultimatum. odpowiedzcie mi teraz bo mam inna oferte


@ZielonyRozpustnik: o czym ty bredzisz? jakie ulitmatum? Ma czlowiek jeszcze inna oferte na stole. Zadnej jeszcze przeciez nie wybral, jakie ultimatum?
To co pisalem nie rozrozniasz asertywnosci od agresji.