Wpis z mikrobloga

Pracuje w korpo i denerwują mnie laski z roboty, które zarabiają g ó w n o, na jakimś klepaniu w excelu, ale mają bogatych facetów i wożą się po firmie jak królowe i wielkie panie, elegancja Francja, ciuszki, kawa i pogaduchy o "ważnych sprawach firmowych", zachowują się jak dyrektorki, a robią za 4 tysie, tylko co z tego, wszystkie wypasione fury, domy, drogie rzeczy, bo mąż tyra za 20 k za granicą, albo ma własną firmę.

Więc do pracy przychodzą bezstresowo, wiedzą, że to bardziej dla kontaktów towarzyskich, a pensja męża dodaje takiej pewności siebie, że czują się same jak ryba w wodzie i więcej zarabiają niż ja, bo mogą negocjować, zwolnić się, przezimować dwa lata itd.

Czemu bycie facetem jest tak przerypane w tym świecie?

#pracbaza #korposwiat #redpill #blackpill #pracait #takaprawda #rozowepaski #feminizm #zarobki #zwiazki #pieklomezczyzn #pieklokobiet #logikarozowychpaskow
  • 86
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Kolega z pracy zwierzył mi się kiedyś, że zatrudnia tylko takie do swojego działu.
Dlaczego? Jest kilka powodów: po pierwsze (najważniejsze) godzą się pracować poniżej stawek rynkowych, po drugie w takim zespole jest praktycznie zerowa rotacja, po trzecie: estetyka- zwykle to atrakcyjne, ładnie ubrane, pachnące laski więc przyjemniej się w takim otoczeniu pracuje, po czwarte pracują na wyjebce więc popełniają mniej błędów (w przeciwieństwie do podobnych tobie osrańców), po piąte
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: to smutne, ze tak Cie piecze to jak zyja inni ludzie. wiadomo jak zarabia 4k to ma zmienic faceta na biedniejszego albo ma sie skromniej ubierac bo jakiemus piwniczakowi to przeszkadza xD

Frajera, bo laska ma wygodnie ułożone życie na jego koszt. Jak ktoś miałby życie ułożone na twój koszt to jak Cię inaczej określić?


@Ynfluencer: Twoj problem jest taki, ze oceniasz relacje miedzy tymi ludzmi przez pryzmat pieniedzy.
  • Odpowiedz
ale normictwa się tu zebrało nie przejmuj się tym bananowcami. Tez się wkurzam, ze inni maja wszystko na tacy, a ja muszę robić za 4, ale cóż takie życie. Trzeba mieć plan jak to zmienić i próbować go realizować


@typowyWykopekMizogin: a wez mnie nawet nie #!$%@?, nie maja podane na tacy tylko sobie na to zapracowali. pomijajac ludzi z bogatych domow no ale wiadomo oni maja odrzucic majatek rodzicow bo jakiegos
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: ale o co masz srake? Jak wykonuja swoje obowiazki w tej pracy to ciul Ci do tego jakich maja mezow, w czym laza, czym jezdza i kto to sponsoruje.

Przestan wlazic innym z butami do zycia, polaczku placzku.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Narzekasz na to, że #!$%@? w kołowrotku i że i kobiety na twoim poziomie dostają od życia więcej niż ty, a co ci jeden z drugim powie? #!$%@? więcej! Piękne, a potem tego typu osoby będą toczyć bekę z patriarchatu i sugerować, że nie istnieje (to że najeżdżający najbardziej na patriarchat sami są o ironio jego wielkimi strażnikami to już inna sprawa).
  • Odpowiedz
@JuliaKowalczyk1960: nie, ale ja nie #!$%@? sie do ludzi z pracy, ze cos robia albo czegos nie robia i ich zycie prywatne kompletbie mnie nie interesuje. A zwlaszcza przekladanie tego na swoja sytuacje.

No ale ja nie jestem bywalcem tagow ktore op zapostowal, wiec moze dlatego.
Op sfrustrowany bo kobiety u niego przychodza do pracy bez stresu, a na to wszystko pracuja ich faceci.

No #!$%@? dramat. Ale chyba tylko i
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: downie #!$%@? nanany dalej wierz w mit sprawiedliwego świata. Większość majatku jest dziedziczona a taka 20paro latka chu ja zapracowała na swojego mercedesa. Idź spac wstydu oszczędź. A od moich pieniędzy wara mogę się założyć ze zarabiam kilkukrotnie więcej niż ty „nieudaczniku”
  • Odpowiedz
Więc do pracy przychodzą bezstresowo, wiedzą, że to bardziej dla kontaktów towarzyskich, a pensja męża dodaje takiej pewności siebie, że czują się same jak ryba w wodzie i więcej zarabiają niż ja, bo mogą negocjować, zwolnić się, przezimować dwa lata itd.


@Ynfluencer: A czemu Cie to denerwuje? Nie słuchaj tego gówna, rób sobie z nich żarty ze znajomymi (przed pandemią, stały punkt w kuchni mój i znajomych odnośnie księgowych) i miej
  • Odpowiedz