Wpis z mikrobloga

Pracuje w korpo i denerwują mnie laski z roboty, które zarabiają g ó w n o, na jakimś klepaniu w excelu, ale mają bogatych facetów i wożą się po firmie jak królowe i wielkie panie, elegancja Francja, ciuszki, kawa i pogaduchy o "ważnych sprawach firmowych", zachowują się jak dyrektorki, a robią za 4 tysie, tylko co z tego, wszystkie wypasione fury, domy, drogie rzeczy, bo mąż tyra za 20 k za granicą, albo ma własną firmę.

Więc do pracy przychodzą bezstresowo, wiedzą, że to bardziej dla kontaktów towarzyskich, a pensja męża dodaje takiej pewności siebie, że czują się same jak ryba w wodzie i więcej zarabiają niż ja, bo mogą negocjować, zwolnić się, przezimować dwa lata itd.

Czemu bycie facetem jest tak przerypane w tym świecie?

#pracbaza #korposwiat #redpill #blackpill #pracait #takaprawda #rozowepaski #feminizm #zarobki #zwiazki #pieklomezczyzn #pieklokobiet #logikarozowychpaskow
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktoś miałby życie ułożone na twój koszt to jak Cię inaczej określić?


@Ynfluencer: jako ktos kto moze innym ukladac zycie i to jest kwintesencja Twojego bolu dupy. Ze ktos ma zasoby i moze nimi zwabic laske albo ogolnie wplywac na swiat, ludzi. A tego czy ona go szanuje, ani czy on ja albo czy jest jego prywatna prostytutka nie wiesz i nigdy sie nie dowiesz.
Gdyby rozkminic statystycznie to
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: #!$%@? nie wierze w zadne mity sprawiedliwego swiata tylko stwierdzam, fakt, ze niektorzy co cos osiagneli to wlozyli w to ciezka prace a nie dostali na tacy tak jak sugerujesz. z nas dwoch to Ty sie #!$%@? na cos na co nie masz wplywu xD

A od moich pieniędzy wara mogę się założyć ze zarabiam kilkukrotnie więcej niż ty „nieudaczniku”


@typowyWykopekMizogin: w #!$%@? mam Twoje pieniadze, szczerze
  • Odpowiedz
zarabiają g ó w n o, na jakimś klepaniu w excelu, ale mają bogatych facetów i wożą się po firmie jak królowe i wielkie panie, elegancja Francja, ciuszki, kawa i pogaduchy o "ważnych sprawach firmowych", zachowują się jak dyrektorki


@Ynfluencer: Zawiść to zaraz po parze głupota-pycha chyba najbardziej odrażająca ludzka cecha.
  • Odpowiedz
Czemu bycie facetem jest tak przerypane w tym świecie?


@Ynfluencer: Tak było zawsze, od stuleci że kobiety wolą czuć bezpieczeństwo będą z facetem, a że dzisiaj bezpieczeństwo daję kasa no to tak już jest.
  • Odpowiedz
niektorzy co cos osiagneli to wlozyli w to ciezka prace

nawet jesli to wciaz Ty #!$%@? za czterech,


@ZielonyRozpustnik: Raz piszesz, ze ci co cos osiagneli ciezko pracuja, a potem mnie wyzywasz, ze sam duzo pracuje, zeby cos miec. Schizofrenie mozna leczyc. Wiecej nie odpisuje, bo nie chce sie denerwowac takimi idiotami co wierza w to, ze jak ktos cos ma to na pewno na to zapracowal samemu. Albo masz
  • Odpowiedz
a robią za 4 tysie


@Ynfluencer: Niemartw się jak PIS wygra kolejne wybory to za 4 lata będziesz narzekał że zarabiasz tylko 8 tys zł miesięcznie, a one mają mężów co zarabiają po 50 tys zł.
  • Odpowiedz
Raz piszesz, ze ci co cos osiagneli ciezko pracuja, a potem mnie wyzywasz, ze sam duzo pracuje, zeby cos miec.


@typowyWykopekMizogin: nigdzie Cie nie wyzywam, ze duzo pracujesz tylko Ci odpyskowalem na tekst, ze na pewno zarabiasz wiecej ode mnie i nazwales mnie nieudacznikiem xd nie wiem kto tu ma schizofrenie. mozna pracowac ciezko i glupio i wtedy trzeba robic za czterech a mozna pracowac ciezko i madrze i sie
  • Odpowiedz