Wpis z mikrobloga

Pracuje w korpo i denerwują mnie laski z roboty, które zarabiają g ó w n o, na jakimś klepaniu w excelu, ale mają bogatych facetów i wożą się po firmie jak królowe i wielkie panie, elegancja Francja, ciuszki, kawa i pogaduchy o "ważnych sprawach firmowych", zachowują się jak dyrektorki, a robią za 4 tysie, tylko co z tego, wszystkie wypasione fury, domy, drogie rzeczy, bo mąż tyra za 20 k za granicą, albo ma własną firmę.

Więc do pracy przychodzą bezstresowo, wiedzą, że to bardziej dla kontaktów towarzyskich, a pensja męża dodaje takiej pewności siebie, że czują się same jak ryba w wodzie i więcej zarabiają niż ja, bo mogą negocjować, zwolnić się, przezimować dwa lata itd.

Czemu bycie facetem jest tak przerypane w tym świecie?

#pracbaza #korposwiat #redpill #blackpill #pracait #takaprawda #rozowepaski #feminizm #zarobki #zwiazki #pieklomezczyzn #pieklokobiet #logikarozowychpaskow
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ynfluencer: Czyli masz ból dupy o to, żeś sam tak nieudolny i niepracowity, że zarabiasz mało stąd stan posiadania innych ci przeszkadza?

Więcej interesuj się swoim życiem to może uda ci się coś w nim zmienić. Choć wątpię, patrząc jaki trzeba mieć charakter gdy się jest takim mizoginem.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer czemu nie jestes typem od 20k za granica? a tam powaznie, przejrzyj oferty pracy i pokaz mi owe 20k za granica, cos ci powiem, aby wykrecic 20k musial bys dostawac okolo 50000k nok miesiecznie, a to nam daje cos okolo 300nok/h netto, na taka stawke potrzeba ci okolo 450nok brutto.A teraz szybkie zejscie na ziemie,stawki jakie znajdziesz to 250-300 brutto, taki szybki przyklad z Norwegii
  • Odpowiedz
@Ynfluencer no ok załóżmy masz łaskę zarabiacie po równo za jakiś czas masz podwyżkę zarabiasz dwa razy więcej później trzy, tymi pieniędzmi raczej się z nią dzielisz w sensie nie jest tak ze ona jedzie na inne wakacje niż ty bo mniej zarabia stałeś się wiec „frajerem” czas żebyś ja rzucił i poszukał lepszej. Niedaj bóg ze jeszcze się pochwali w pracy ze wam się dobrze powodzi wtedy już wszysycy wiedza
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Wystarczy nie być buraczanym cuckiem i się nie żenić(bo i po co), wtedy takie istoty nie byłyby pewne tak bardzo swego i być może motywowałoby je do jakiegoś rozwoju. Ale nasz kraj to buracki kukoldstan
  • Odpowiedz