Wpis z mikrobloga

@CzlowiekMagnetowid jeżeliasz mało miejsca to może niezbyt oczywiście ale warto pomyśleć o małym robocie do koszenia. Zajmie o wiele mniej miejsca niż kosiarka. Znam takich co tak robili w szeregowcach itp bo nie mieli gdzie kosiarki schować
@CzlowiekMagnetowid: ja bym sobie kupił podkaszarke na akumulatory einhella, ciąganą ciężko będzie ci wykosić krawędzie, a kupować i kosiarke ciąganą i podkaszarke to szkoda dwóch narzędzi na taki mały kawałeczek

jak coś to używałem ostatnio takiej i byłem pod wrażeniem, że temu mocy nie brakuje
jakbyś chciał wersje budżetową to kup na kabel
@CzlowiekMagnetowid: najtańsza i najmniejsza podakaszarka jaką uda ci się znaleźć w internecie. Przy takim trawniku jesli trafisz na jakieś gówno to powinno starczyc na 10-20 lat. Szukaj poniżej 100zł. Np.: https://allegro.pl/oferta/podkaszarka-elektryczna-zylkowa-do-trawy-dp-250-w-10822094776 Trawy nie trzeba po tym zgrabiac bo sieka drobno. Po kosiarce musisz zgrabić i gdzieś zutylizowac. Po kosiarce musisz poprawic niektóre miejsca. Ja taką podakszarką czasem 10 arów przelecę w ramach aerobów.