Wpis z mikrobloga

@CzlowiekMagnetowid: może jakaś ręczna kosiarka na żyłkę?
Zależny jaki checsz mieć efekt, ile masz kasy i miejsca w szopie.
Tzn fachowo to chyba podkaszarka sie nazywa. Np ta:
https://allegro.pl/oferta/podkaszarka-elektryczna-meec-tools-13877290646?bi_s=ads&bi_m=productlisting:desktop:category&bi_c=NmNlMTM0YjYtYTFmOC00NzRiLWE1M2UtM2QyYTM0ZThlMWZjAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=133cc818-14de-40b4-a7fd-3c11324d01d6
Mały trawnik to raz dwa opiedzielisz w 5 minut. Ale oczywiście nie będzie super równo, tak jakby to robot robił lub kosiarka na kółkach.
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: 5 lat używam tego samego zestawu aku bez problemu, ale że mam sporo elektronarzędzi ryobi to dokupiłem sobie podróby z aliexpress (5ah za 140zł/szt) i realnie te podróby mają może z 10% mniejszą pojemność, a przynajmniej nie kosztują 400zł jak oryginały xD
  • Odpowiedz
w #!$%@? dobrze trafiłeś, bo jak ja kupiłem raz czy dwa jakieś zastępcze baterie/aku, to #!$%@? padało po paru cyklach


@johnblaze12345: a to widocznie tak bo podróby akurat już 3ci rok u mnie śmigają i spokojnie mają z 50 cykli za sobą, a oryginałów używam z doskoku. Choć gdy je zamawiałem na Ali to zakładałem że będzie tak jak mówisz, ale miałem sporo ogniw na podmianę więc liczyłem się z
  • Odpowiedz