Wpis z mikrobloga

Nie mam pojęcia co się ma teraz odwalić, aby rynek sobie radośnie nie jebnął XD

Była promocja hehe 0% - ok, zaskakujące.

Potem wakajki - no nie no

Potem wojna na Ukrainie - no szok

Potem beka 2% - kurła, no nie XD

I co teraz uratuje polski rynek betonowego złota? Bo chyba nie ta mikroobniżka stóp pod wybory. Były różne momenty, ale tak chorej jak teraz, żeby mariusze wystawiały kwadraty po 17k i w opisie dodawali OKAZJA - to nie było nigdy.

#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka #wkpinvestments
  • 20
nie wiadomo co musiałoby się teraz stać przy takiej inflacji, obniżce stóp na horyzoncie, waloryzacji 800+ i minimalnej, by ten rynek zaliczył srogą korektę


@canismajoris231: No właśnie jak dla mnie to wszystko prowadzi do jebnięcia XD Chyba że się właśnie odwali coś w stylu kredytów 0% lub podniesienia limitów beki, ale nie wiem dlaczego ktoś by miał to robić po wyborach.
@mickpl: Ja trochę trzymałem a od jakiegoś czasu miałem na solidny wkład własny i o ile nawet to nie było takie głupie jakby było w największych miastach bo w okolicy nie podrożało jakoś super jak z wzrostami cen z wawy czy krakowa to jednak promki 0% i wakacje kredytowe niepotrzebnie przespałem. W beczkę już raczej głupio nie wejść, jak pokazują ostanie działania ten rynek zawsze będzie #!$%@?. Za dużo ludzi jest
@affairz: zadziwiajaca naiwność, że tak maly rynek jak Polska będzie zachowywal się tak jak wielkie rynki np. w USA z przeszlości. Nasz rynek nie podlega takim trendom, jest w pelni sterowany przez banki oraz rząd, to oni zadecydują jezeli ma cos "jebnąć" i będzie to tak zorganizowane, że jeszcze na tym zarobią. Sorki, tutaj mieszkaniowe decyzje zakupowe konsumenta nie definiują rynku tylko odwrotnie, konsument jest konsekwentne stymulowany. Dopóki ma pracę i