Wpis z mikrobloga

@arinkao: to dziwne, że jakoś brwi mam a dzisiaj na treningu rano pot leciał mi do oczu, nosa i ust xD. Sugeruję ruszyć kiedyś tyłek sprzed kompa to zobaczysz, że to nie jest zerojedynkowe


@2-aminopirydyna: wystarczy się nie garbić i chodzić trzymając głowę prosto i pot kapie, nawet pomimo gęstych brwi. Ale w tym roku jakoś te upały mi nie przeszkadzają, nawet robię sobie spacery po 10-15 km.
@CzarnyBursztyn: xD, nastepny moralizator co się zesrał o jakiś luźny wpis. Nie dość że wiekszość z was jest nudna to za to wredna i zawistna :D
Wam to sie nudzi na serio. Serio myślisz że mnie interesuje twoje zdanie? Zrób se dzieci i je pouczaj, bedziesz mnie przeszkadzał w necie przegrywie.
Jaką funkcję pełnią brwi? Podstawową funkcją brwi jest ochrona oczu przed kurzem i zanieczyszczeniami. Włoski na łuku brwiowym mają również za zadanie chronić oko przed promieniowaniem ultrafioletowym. Ich podstawową funkcją jest jednak ochrona gałek ocznych przed wodą. https://www.soczewki365.pl/content/103-po-co-oku-brwi-i-rzesy
_____________________________________________________

Sama sobie nie wymyśliłam tezy że brwi człowiekowi nie wyrosły bez powodu. Sranie sie o to i pisanie że ale u mnie to nie działa świadczy o tym z jakimi inteligentami z przedszkola
@arinkao: Jak ktoś wyżej napisał, podejmij się aktywności fizycznej bardziej intensywnej niż klikanie w klawiature przy takim upale to zobaczysz, że gówno te brwi dają( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mmm tak najlepszy ten krem od słońca zmieszany z potem i brudem. Moje ulubione uczucie na skórze. A jeszcze jak tak z 27 stopni w nocy jest to najlepiej mi się wtedy śpi. Nie wspominając o tym, że kocham