Wpis z mikrobloga

łatwo osądzić gdy widzisz tylko to co się dzieje przed autem. Nie pomyślałeś, ze nie mogłem zjechać na prawy bo zajmowała go biała Megane? On sie tam nie pojawił znikąd, zanim pojawił się na kamerce to już wcześniej musiał być na prawym.


@KonwersatorZabytkow: jak ktoś zdążył się rozpędzić na prawym pasie i cię wyprzedzić, to znaczy że blokowałeś lewy pas i miałeś aż za dużo czasu na zjechanie na prawy. Jak
@KonwersatorZabytkow Uuu, prawko w chipsach ( ͡° ͜ʖ ͡°)lusterko tylne dla ozdoby chyba masz, co? Zrobiłabym to samo co Meganka, zachowując może większą odległość. Nienawidzę dzbanów ciągnących się lewym pasem, przykładowo jak tu po wyprzedzeniu. Jeszcze gorszy gatunek ludzi niż psiarze...
Aha i ofkors PS usuń konto bo jakoś nikt tu się z Tobą nie zgadza xD
usuń to konto, serio nie widzisz nic złego w mijaniu aut na odległość max 10-15m przy prędkości 140 km/h?


@KonwersatorZabytkow: przecież to ty doprowadziłeś do tej sytuacji, jakbyś zjechał na prawy to was obu wyprzedziłby lewym pasem. A tak w momencie jak cię już wyprzedzał ten przed tobą nie ogarnął że zmieniając na prawy pas zajedzie Megane (i to zrobił) przez co megane miała dużo mniej miejsca niż przewidywał i musiał
Jakbyście jeździli trochę częściej to byście wiedzieli, ze tacy jak ten przede mną jest standardem na ekspresówkach.


@KonwersatorZabytkow: tacy jak ty są standardem, ciągnie się lewym, bo mu się wydaje że wyprzedza. Weźmiesz go prawym to dalej do niego nie dotrze, że jego obecność na lewym pasie jest mocno dyskusyjna.
@KonwersatorZabytkow: Cholera, bralem ostatnio udzial w wykopowej dyskusji na ten temat i upieralem sie, ze nie wolno. Wykopowi eksperci odwiedli mnie od moich przekonan i dowiedli mi, ze mozna.
Autostrada jak i ekspresowka sa to DROGI. Kazda ma 2 JEZDNIE. Kazda jezdnia jest dwu lub wiecej PASMOWA i kazda z tych JEZDNI jest JEDNOKIERUNKOWA.
Skoro nie ma znaku, ze jednokierunkowa ale mimo wszystko jest jednokierunkowa, to dlaczego nie mozna wyprzedzac?
Znowu
@KonwersatorZabytkow: jesteś zwykłym cwaniaczkiem drogowym, myślisz, że masz rację, ale masz gówno w papierku a nie rację. Po wyprzedzeniu tira Twoim obowiązkiem było zjechsc na prawy pas i nie blokować lewego, (wyprzedzałem sznur pojazdów xd) no zobacz sobie swoje własne wideo i pokaż mi ten sznur , gdzie koleś z meganki zdążył wyprzedzić tego tira i Ciebie prawym pasem xD. Po pierwsze przekraczasz dozwolona prędkość, po drugie zajmujesz lewy pas, po
bo prawidłowo chciałem zachować dystans od maski tira na 20-30 metrów.


@KonwersatorZabytkow: jak mi ktoś siedzi na zderzaku to zaraz po minięciu tira włączam prawy kierunek, czekam te 2-3 sekundy i zmieniam pas. Jeszcze nigdy nikt mnie prawm pasem nie musial wyprzedzac.