Wpis z mikrobloga

ty, #!$%@?, ale z jednej strony ta meganka wyprzedza cię na kilka metrów a ty jeszcze przyspieszasz w tym momencie. Zajebista reakcja w odpowiednim momencie. Gaz z hamulcem #!$%@??


@pozdroxxx666: bo przyspieszałem bo chciałem wyprzedzić auto przede mną. Wyprzedzanie przeprowadza się z lewej strony, nie miałem obowiązku ustępować megance.
Nikomu się krzywda nie stanie jak "straci" 8 sekund, a jedynym jadącym przepisowo zdaje się był kierowca zestawu - wjechanie przed którego zmusiłoby go do hamowania (stosunkowo nowy zapis o odstepie od poprzedzajacego pojazdu)

Chłop dobrze jechał, kierowca meganki #!$%@?ł. Niech się już wakacje kończą bo tu chyba wszyscy jeździli w NEET for speed

(_ )
9 sekund koło Ciebie jechała? Bo kolejne auto łyka w 2-3 sekundy.


@Iudex: prędkość nabiera się zero jedynkowo? 15 km/h na godzinę więcej to wyprzedzanie z prędkością ok. 2.5 m/s. Zakładając, ze byl za mną 15 metrów (czyli bardzo blisko) + 4m długość mojego auta to daje 7 sekund a jeszcze potrzeba czasu na nabranie prędkości.
@KonwersatorZabytkow Meganka sprawnie i szybko cie wyprzedziła, nie musiałeś hamować, ba, nawet przyspieszałes a i tak Cię zrobiła jak dziecko.

Wydawało ci się że wyplaczesz się na wykopie a Mireczki poklepia cię po ramieniu, no nie pykło. Jestem przekonany że typ w Megance jest 5 razy lepszym kierowca od ciebie, lepiej czuje auto i sytuację na drodze. Ty tylko widzisz czubek swojego nosa i dla ciebie zjechanie komuś na prawy to ekstramalnie
@Iudex: Poza tym potrzebowałem kilka sekund na zorientowanie się czy auto przede mną zjedzie czy nie zjedzie. Ty wiesz, ze nie zjechał i możesz po fakcie komentować. ja na drodze nie potrafię przewidywać przyszłości.
Przewidzieć pewne możliwości potrafię ale nie potrafię przewidzieć która z tych możliwości się wydarzy.
@KonwersatorZabytkow xD
Skoro nie wiedziałeś co zrobi auto przed Tobą, to właśnie sobie udowodniłeś, że już nie byleś w trakcie wyprzedzania, więc powinieneś zjechać na prawy pas.
A to, że meganę widziałeś dowodzi z kolei, że wiedziałeś że jesteś wyprzedzany, a mimo tego przyspieszałeś. Może by się nie musiał tak tam wciskać miedzy Was gdybyś nie złamał kolejnego przepisu w ciągu kilku sekund.
nie wyprzedzałes podczas całego filmu, wyprzedzilas tira i później ciągnęła lewym pasem. powinieneś zjechać na prawy, a następnie wrócić na lewy. do tego nie patrzysz w lusterka.


@Wszystkie_loginy_sa_zajete: patrzę i widziałem Meganke cały czas. Nie mogłem zjechać na prawy bo nie skończyłem manewru wyprzedzania.

Nie ma żadnego racjonalnego powodu dla którego miałbym przegrywać manewr wyprzedzania i wpuszczać Meganke.