Wpis z mikrobloga

#dekucing #konfederacja #kuce #bekazkonfederacji

Ale byłem nagrzanym kucem w wieku 19 lat. Zainteresowalem sie ekonomią i naogladałem Korwina. O chryste panie,ekspert od ekonomii i lewactwa to 100% wtedy, w kazdym termacie się wypowiem. Zapisalem sie na uniwerek na ekonomie. Tylko było to już po dobrym roku chłoniecia bezkrytycznego propagandy.
I kumajcie XD
Pierwszy wyklad na studiach z historii gospodarczej świata i już w pierwszej godiznie studiowania wychodziło w ilu tematach korwin #!$%@? pod ideologię a nie obiektywnie o ekonomii....
I zgadnijcie co sobie pomyślałem XD
Myślicie że powiedziałem sobie "O kurcze podreczniki na uniwersytetach mowia co innego, moze korwin ściemnia?" ?
Pewnie że nieXD
Uruchomiły się sekciarskie myśli obronne i pomyslałem sobie "Na tych uniwersytetach to ksiazki piszą komuniści i lewactwo! #!$%@?ć socjalistów"XD I zamiast zacząć weryfikować i pomyśleć że może się mylę to jeszcze bardziej sie nakreciłęm że wszyscy są lewactwem i komuchami XD

Ja #!$%@? po latach jaki wstyd przed samym sobą jakim się kretynem było.

I tak sobie myśle że zawsze najlepszym bajtem na kogokolwiek, bez roznicy jakie sa poglady to jest "myśl samodzielnie" = to co ci powiedzieli, bezkrytycznie, bez sprawdzania faktów, w połączeniu z "nie czytaj innych opinii bo to głupie lewaki/prawaki etc a jesli przeczytasz to juz wiesz co masz myśleć z góry o tym i nie wazne są argumenty" #polityka
  • 16
@chromypies: ej teraz tak sobie pomyśle że typ wprost mówił że córki lepiej dawać pedofilowi do macania niż uczyć wiedzy o rodzinie w szkole bo to "Seksualizacja dziecie" a ja nic, spoko. Razem z ekonomią wciągnąłem też ten cały ultrakonserwatywny zabobon.
@klementyna123: Jak ja mialem 19 lat to brauna nie było jeszcze za duzo w polityce, ale analizujac tamten stan umysłu monarchia i geopolityczna matka boska pewnie by mi weszły ( ͡ ͜ʖ ͡) A co smieszniejesze juz wtedy byłem raczej ateistą i tw wszystkie ultrakatolickie #!$%@? jakoś akceptowałe, nie wiem do dzisiaj jakim cudem.
Pierwszy wyklad na studiach z historii gospodarczej świata i już w pierwszej godiznie studiowania wychodziło w ilu tematach korwin #!$%@? pod ideologię a nie obiektywnie o ekonomii....


@Niesondzem: historia myśli ekonomicznej to dopiero fajna jest
@Niesondzem: nie wiem czy dzisiejszych konfederatów można tak wprost porównać do kucy z pierwszej dekady XXI wieku. Za moich czasów element katolicki i narodowy był mało obecny, raczej libertariański dominował, z narodowców w typie Bosaka kuce długowłose kręciły bekę. Popularne było też mówienie o liberalnym konserwatyzmie, niby jakiś tam konserwatyzm, ale pan Janusz nie miał nic przeciwko wolnemu seksowi, migranci o ile harują są ok, geje w zaciszu domowym też niech
@chromypies: to fakt, kiedys wchodziles na wykop to bylo w kolko korwin i glownie o gospodarce. Od jakos 2015 jak zaczelo sie o imigrantach i lgbt to juz w sumie malo kto o gospodarce gada. Moze dlatego maja 11% a wtedy jak ja glosowalem to było 2% :)

I jeszcze wisienka na torcie... Pamietasz jak wtedy sie mówiło że to spisek z tymi sondażami? Agenci z CBOSu komuchy sbecja kontroluje sondaze
@Niesondzem: taki to już był ten szalony 2015, co chwilę na YT filmiki z MASAKROWANIA + lekkomyślna polityka migracyjna państw zachodu zagrała na korzyść konserwatystów i zamieszała nam w głowach jak w kotle.
@Niesondzem trochę przesadziłeś, bo wykład Historii myśli ekonomicznej zaczyna się od Sokratesa i kończy XX wielkiem zazwyczaj, więc #!$%@? Korwina i wypaczanie szkoły austriackiej przez niego, to mniej więcej 2/3 wykładu, ale prawda - kucyzm masakruje ekonomię równie często, co "lewacyzm" Marksa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Leszcz_Bagienny:
Jest tego pełno, jak dwie niezalezne ksiazki do historii gospodarczej wezmiesz to przeczytasz w pol dnia jak sie zepniesz i wszystko bedziesz miec jak na tacy
Zwlaszcza:
Wolny rynek prowadzacy w praktyce do monopolizacji poprzez korzysci skali bariery wejscia wymiernaie konkurencji, nierowny wyscig technologiczny i zmowy
koncerny trusty kartele
Sytuacja spoleczna 19 wieku w anglii
Struktury rynku ktore tylko w nielicznych sytuacjach uksztaltowaly sie w rynki konkurencyjne
Rzekoma weryfikacja rynkowa
Co tak dokładnie obala gadanie Korwina? Co takiego było na wykładzie?


@Leszcz_Bagienny: Zdrowy rozsądek przede wszystkim. No i badania naukowe, ale kto by czytał wypociny lewaków i komuchów co nie?

Uruchomiły się sekciarskie myśli obronne


@Niesondzem - Klasyka gatunku - daleko szukać nie trzeba - przykład na to masz w picrel xD
zielonka18 - >Co tak dokładnie obala gadanie Korwina? Co takiego było na wykładzie?

...

źródło: xd

Pobierz