Wpis z mikrobloga

sory ale jeśli ktoś to zrobił naprawdę to trzeba mieć niezle zryty baniak

@czuczer:
Szok, że ktoś moze zrobic ze swoją trawa co mu się podoba XDDD
Znajomi kiedyś poprosili bym pomógł im posadzić tuje. Totalne zielonki jeśli chodzi o ogród. Przy okazji kupiłem jakieś nawozy. M. in. Azofoskę. Posadziliśmy tuje. Podsypałem nawozami drzewka. Znajomi poszli zrobić coś do żarcia czy jakaś kawę. I tak sobie czekam i czekam. Otwarta Azofoska sobie stoi. I nagle impuls. Biorę garść nawozu i sypię dookoła siebie. Znajomych nie ma do robię drugie takie koło. Dalej ich nie ma to sru kwadrat. Za
@czuczer: jedyną osobą, która ma coś z baniakiem, jesteś Ty. Ktoś sobie robi jaja i śmieszkuje z innymi osobami o podobnym poczuciu humoru. A ty tu jakąś nie wiadomo jaką historię dopisujesz.

Będziesz w szoku, ale mi i moim znajomym też się zdarza robić jakieś głupoty np. podczas sprzątania, z których potem się śmiejemy na grupce na messengerze lub innymi komunikatorze. Wszyscy są zdrowi na umyśle ( ͡° ͜ʖ
@Kingside: Nie popieram PiS, gardzę tak samo jak PO. Lecz to hasło to taki w #!$%@? już denny populizm i gdy widze jak 12sto łatki to krzyczą, bo to modne, a nawet skrótu partii nie potrafią rozwinąć to aż mnie mdli. To hasło przynosi efekt odwrotny od oczekiwanego