Wpis z mikrobloga

@Salam-Abdul-Al-Stulejari dla własnego zdrowia psychicznego? mało szczujni jest w telewizji jednej strony na drugą? naprawdę uważam, że tam gdzie nie musimy warto się wyłączyc i myśleć o innych rzeczach, które sprawiają nam radość a nie powodują, tak jak widać tutaj po komentarzach szybkie wyzwiska. ale może to ja jestem jakiś dziwny.
  • Odpowiedz
@neeet no ja tego nie rozumiem. ale może to kwestia tego, że nigdy nie miałem potrzeby wrzucania zbyt wiele do sieci dla lajków czy postow
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: tam naprawdę musiało być poświęcone sporo czasu na ten wysryw, aby to wszystko było równe, pomierzone i wytyczone w odpowiednich proporcjach. Trzeba mieć porządnie sprany mózg polityką :)
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: koleś sobie na jaja wykosił w trawie napis, a wy dorabiacie sobie jakąś ideologię, na koniec twierdząc, że ma zryty czerep. A fakt jest taki że niema kołka w dupie i sobie zwyczajnie urozmaica życie na swój (może niezbyt wyszukany) sposób.
  • Odpowiedz
sory ale jeśli ktoś to zrobił naprawdę to trzeba mieć niezle zryty baniak


@czuczer: albo #!$%@? sąsiada pisowca, którego można czymś takim przyprawić o zawał, dzięki czemu PiS będzie miał -1 głos w wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kingside sory ale jeśli ktoś to zrobił naprawdę to trzeba mieć niezle zryty baniak


@czuczer: pewnie zrobił to w 3 minuty, czyli tyle, ile pisałeś ten komentarz szukając liter na klawiaturze.
  • Odpowiedz