Wpis z mikrobloga

@Mtsen: Po pierwsze, jak ktoś chce sie #!$%@?ć to po nim często nie poznasz, to że ktoś ma depreche to nie znaczy że sie nie uśmiecha, nie spędza "miło" czasu.
Po drugie: Nie trzeba planować samobójstwa, czasem krąży ci to po głowie, przychodzi i odchodzi, i po pewnym czasie pod wpływem impulsu stwierdzasz, ok to tyle, już więcej nie dam rady, idziesz po tabletki czy pistolet i tyle. Więc nic dziwnego
@COVID-21

@Dzif: Nie zesraj sie dziadku, mam 30+ i nie sluchalem nigdy rocka dla dziewczynek xD


@COVID-21 ja nigdy nie słuchałem Zenka, a wiem kim jest. To nie jakiś anonim, tylko wokalista jednego z najbardziej znanych zespołów na świecie. Na bank słyszałeś ich wielokrotnie.
Tragiczne odejście Chestera podkreśla znaczenie ciągłego dążenia do zrozumienia i wczucia się w emocjonalne krajobrazy otaczających nas osób, nawet jeśli prezentują one fasadę szczęścia.


@LazyInitializationException: dla Mirka jest drzewo w lesie i wieczne potępienie, że zostawił rodzinę.
Dla czestera to metafizyka, spotkanie z najwyższym.

Trzeba być skrajnym egoistą, aby narobić sobie 4-kę dzieci, piąte adoptować, żeby im na koniec zapewnić traumę i #!$%@?ć na całe życie.
Alberigo Evani


@RafalLygrys: Faktycznie, nie znam tych panów, ale wydaje mi się, że użyłeś tu złej skali.

Nie oglądam piłki nożnej, a nawet powiedziałbym, że jej nie lubię. Ale wiem kto to Ronaldo, Lewandowski czy Zidane. Po prostu nie da się tych nazwisk nie znać. Tak samo z Chesterem Benningtonem.
@vilnus: Nie znam wszystkiego ale jak już jest taka gadka to nie dadzą ci spokoju i będą zatruwać atmosferę. Wcześniej czy później tym pier dolniesz i stracisz lata. Dodam tylko od siebie, najpierw zadbaj o siebie, o swój rozwój, ogarnij życie, a potem poszukaj kogoś mądrego do towarzystwa. Być może twoja dziewczyna poczeka, nie skreślaj jej jeszcze. Wiele lat przed tobą i będzie się to zmieniało sto razy.
@Dzif ja pieprzę, co za typ. Mam ponad 30 lat i też nie mam pojęcia co to za typ. Bo #!$%@? nigdy takiej muzyki nie słuchałem! I nigdy nie było mi potrzebne do życia znać nazwiska linkinparka
@Kiedys_Mialem_Fejm

To błędne założenie. Osoby chore na depresję nie chcą umierać, boją się śmierci tak jak zdrowi, tylko choroba przytłacza psychicznie tak bardzo, że wybierają śmierć. Trochę jak osoba skacząca w despreracji z okna płonącego mieszkania gdy płomienie parzą jej plecy.

Gdy osoba ma chwilę radości i potem doznaje silnego napadu choroby, to jest to strasznie dewastujące psychicznie i jest większe ryzyko próby samobójczej...