✨️ Obserwuj #mirkoanonim #zwiazki #logikarozowychpaskow Znacie ten typ ciągle użalającej się osoby nad sobą. Moja różowa taka jest, wiecznie jak zle ona nie jest. Mówi, że jest żałosna, to mówię, że jest wspaniałą osobą, wartościową, każdy mój znajomy uważa ją za fajną, smieszną, ładną. To ona, że jej nie obchodzi zdanie moich znajomych bo jak zerwiemy to ich nie zobaczy wiecej. A clue jest taki ze nie ma przyjaciółek. Ehh i wez tu ciągle pocieszaj, co chwile coś trzeba bo tydzien bez uzalania sie to nieee
@lexico: o, aktywne rozwiazywanie problemow, wlasnie to jest mysle naszym priorytetem. I idzie nam oki doki, szkoda tylko, ze odleglosc jest jaka jest i spotkac sie na zywo nie mozna codziennie, ulatwiloby to wiele spraw. Dobrze prawisz o dostrzeganiu pozytywow i nie skupianiu sie na wyimaginowanych kompleksach (ʘ‿ʘ) lepij juz
@mirko_anonim na dłuższą metę brzmi to jak toksyka i ciągnięcie drugiej osoby na emocjonalne dno. Oczywiście każdemu może się zdarzyć gorszy dzień, lub przydarzyć coś dołującego. Ale kiedy każdy jest taki, to jest krok od depresji l, dla Was obojga. Nie dziwię się w sumie że nie ma koleżanek, jakbym miała takiej słuchać w wolnym czasie, to też bym predzej czy później wymiekla. Jak w życiu nie potrafisz się cieszyć z
W sumie to fajnie mają te kobiety. Wbijasz na streama, pijesz za darmo, a potem jeszcze wytaczasz sprawę w sądzie i wpada luźne 20 tysięcy na konto ( ͡°͜ʖ͡°)
#zwiazki #logikarozowychpaskow
Znacie ten typ ciągle użalającej się osoby nad sobą. Moja różowa taka jest, wiecznie jak zle ona nie jest. Mówi, że jest żałosna, to mówię, że jest wspaniałą osobą, wartościową, każdy mój znajomy uważa ją za fajną, smieszną, ładną. To ona, że jej nie obchodzi zdanie moich znajomych bo jak zerwiemy to ich nie zobaczy wiecej. A clue jest taki ze nie ma przyjaciółek. Ehh i wez tu ciągle pocieszaj, co chwile coś trzeba bo tydzien bez uzalania sie to nieee
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Moja też nie miała koleżanek, finał był taki, że z czasem oboje nie mieliśmy ...
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
@mirko_anonim: taką niepewną to każdego rana nadziewasz na pałę i cały dzień jest zadowolona
widać, że coś robisz źle
@thighslapper0: mniej narzekania, więcej działania
@thighslapper0: jak na coś narzekasz, to się spytaj co on by zrobił.
Próbuj aktywnie rozwiązywać problemy, a nie narzekać.
I zacznij widzieć pozytywy sytuacji.
@mirko_anonim:
Uważanie kogoś za śmiesznego to raczej średni komplement.
@thighslapper0: ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora