Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wygląda na to, że w pracy została do mnie przyklejona łatka osoby nienawidzącej zwierząt. Co zrobiłem? Do kuchni weszła z psem koleżanka z innego działu. Pies zaczął mnie obwąchiwać. Zapytała czy mi to nie przeszkadza. Powiedziałem, że nie, ale też nie mam zamiaru go głaskać i dotykać. Spojrzała się na mnie jakbym kopnął tego psa czy coś, a teraz kolega mi mówi, że podobno mam jakiś problem z psami w biurze xD I tak się żyje w tej nowoczesnej metropolii.
#pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 54
Do kuchni

z psem

weszła

@mirko_anonim: Z jednej strony dziwi, a jak już wiadomo, że laska, to nie, bo mogła jeszcze z kaszojadem przyjść i cycorem przy wspólnym stoliku go karmić.
Zwierzęta.
Nie obrażając psów.
a nie mogłeś poprzestać na odpowiedzi, że "nie, nie przeszkadza", a następnie go po prostu nie dotykać i nie głaskać?


@mirko_anonim: nic dodać nic ująć. Cieszę się, że czasem na wykopie pojawia się rozsądek i taki komentarz ma najwięcej plusów

Wyobraź sobie, że ktoś przedstawia ci swoją znajomą:

- „To jest moja znajoma, Kasia. Podwieziemy ją po drodze- nie przeszkadza ci to?”

A ty byś wypalił: „nie przeszkadza, ale nie zamierzam
to jest kurde tak typowo wykopkowe zachowanie, że powinno mieć jakąś klasyfikację psychologiczną xD a nie mogłeś poprzestać na odpowiedzi, że "nie, nie przeszkadza", a następnie go po prostu nie dotykać i nie głaskać? Gdzie was chowają, że nie potraficie w tak prostych życiowych sytuacjach nie zrobić jakiegoś durnego, niepotrzebnego kwasa? xD


@mirko_anonim: to sie autyzm nazywa i wiem bo sam tak mam i pewnie byłbym w stanie zrobić to samo
@mirko_anonim

Anonim (nie OP): to jest kurde tak typowo wykopkowe zachowanie, że powinno mieć jakąś klasyfikację psychologiczną xD a nie mogłeś poprzestać na odpowiedzi, że "nie, nie przeszkadza", a następnie go po prostu nie dotykać i nie głaskać? Gdzie was chowają, że nie potraficie w tak prostych życiowych sytuacjach nie zrobić jakiegoś durnego, niepotrzebnego kwasa? xD