Wpis z mikrobloga

odnośnie tej zaginionej 11 latki. gdyby nie było jakiejś chorej akcji to by napisali coś w stylu "dziewczynka zabłądziła w lesie" albo "zatrzasnęła się w toalecie na dworcu PKP". a jak piszą "rodzina prosi o uszanowanie prywatności" to wiadomo o co chodzi - poczuła zew kutangi i wyruszyła w świat po przygodę. ten wpisy nie ma na celu oczernianie kogokolwiek - wystarczy włączyć myślenie żeby rozkminić:

rodzina prosi o uszanowanie prywatności = poczuła zew kutangi

#takaprawda #p0lka #logikarozowychpaskow #zaginieni
  • 38
@Towarzysz_Pawulon: fizycznie może i są gotowe. Mentalnie mają gówno. Jakby ktoś podszedł do mnie jak miałam 12 lat i zaczął mówić o zaletach piramidy finansowej to bym to łyknęła i myślała, że to mega pomysł na biznes. Bo dzieci są naiwne.
O to właśnie chodzi, dlatego to jest niewłaściwe, kiedy 40-latek spotyka się z 12-latką, bo tak, ona nie protestuje, bo stary dziad jej wyprał mózg obietnicami i o to się
Coś chyba masz trudności z przyznaniem się do błędu kolego.


@Pleb12: Ok, gdzie popełniłem błąd?

nikt jej nie porwał. Sama przyszła na spotkanie i wsiadła do samochodu dobrowolnie.


@Tetsuya: kto twierdzi że ktoś ją porwał?
W pierwszej odpowiedzi zasugerowałeś porwanie pedofila.


@Pleb12: nie, napisałem do opa że gdyby tak było (co jest wstydliwą sytuacją) to wolałby żeby nie pojawiało się to w przestrzeni publicznej. Zasugerowałem że wstydliwa sytuacja mogła być powodem nieujawniania tych informacji.
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: @Tyrande Ale dlaczego walczycie z FAKTAMI? To nie są kwestie podlegające dyskusji. Tu można by tylko rozmawiać, czy w tym konkretnym przypadku było tak lub inaczej, ale co do zasady, to tak jak już wyżej napisano: dojrzewanie/hormony robią laskom wodę z mózgu. Czytałem jakieś naukowe opracowanie o zoofilii wśród nastolatek. Nie ma chętnego chłopaka? No to jazda z psem! TAKIE SĄ, #!$%@?, FAKTY. I gdyby nie one, to ludzkości by
@Antibambino: ale nie kuźwa 12-latka. Może i dojrzewają szybciej, ale nie mają takiego popędu seksualnego jak chłopcy.
Sama jestem kobietą, teraz już dorosłą, mam popęd seksualny aktualnie, ale jako dziecko nie posiadałam. Miesiączkowałam poprawnie, w teorii byłam fizycznie dojrzała i mogłabym np zajść w ciąże i urodzić i wiedziałam czym jest seks, ale wtedy to było dla mnie kompletnie obrzydzające.
ale nie kuźwa 12-latka. Może i dojrzewają szybciej


@Tyrande: Dojrzewają RÓŻNIE!

Ile lat miała najmłodsza matka na świecie? Lina Medina, która została okrzyknięta najmłodszą matką w historii medycyny, w chwili narodzin syna miała dokładnie 5 lat, 7 miesięcy i 21 dni. Chłopiec o imieniu Gerardo (na cześć lekarza prowadzącego) przyszedł na świat 14 maja 1939 roku w wyniku cesarskiego cięcia.

Oznacza to, że dziewczynka zaszła w ciążę, mając zaledwie 4 lata