Wpis z mikrobloga

Co mnie czasami bawi w #niebieskiepaski

1. Oczekiwanie niesamowitego seksu z dziewicą
2. Wyśmiewanie stosowania medycyny estetycznej przy jednoczesnym oczekiwaniu top wyglądu niczym z instagrama
3. Obawianie się, że dziewczyna leci na kasę gdzie 95% tych bojących się praktycznie nic nie ma
4. Oczekiwanie zachowywania się jak żona (pełne oddanie, gotowanie, sprzątanie) bez ślubu i żadnych konkretnych zobowiązań, ustaleń
5. Chęć znalezienia młodej parnerki i oczekiwanie, że będzie zachowywała się dojrzale, będzie stabilna emocjonalnie i odpowiedzialna
6. Chęć założenia rodziny i podziału finansów 50/50 ale to kobieta rodzi, w większości wychowuje i ponosi trudy rodzicielstwa a jak "siedzi w domu" z dzieckiem to powinna też wszystko gotować i sprzątać

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 102
@darknightttt zapomniałaś zaznaczyć, że chodzi o typowych wykopków, którzy przez 30 lat życia nawet nie trzymali za rękę.

Punkt 5 mocno naciągany, bo dzisiaj z tym rodzeniem dzieci, wychowywaniem i gotowaniem to bym nie przesadzał jest chodzi o polskie kobiety. Dzisiejsze dziewczyny nie mają podejścia do naszych matek i babek jeśli chodzi o pielęgnowanie ogniska domowego czy rodzinnego.
Wyśmiewanie stosowania medycyny estetycznej przy jednoczesnym oczekiwaniu top wyglądu niczym z instagrama

@darknightttt: top wygląd nie ma nic wspólnego z medycyną estetyczną. Nastrzykiwanie warg jadem kiełbasianym czy implanty często zamienia ładną dziewczyne w karykature donatelli versace.

Obawianie się, że dziewczyna leci na kasę gdzie 95% tych bojących się praktycznie nic nie ma

Logika tego zdania poległa na polu chwały. Nad resztą nie chce mi się pastwić.

Chyba widziałem tę liste latającą
a jak "siedzi w domu" z dzieckiem to powinna też wszystko gotować i sprzątać


@darknightttt: No jak siedziałem w domu z dzieckiem 4 miesiące gotowałem i sprzątałem, robiłem zakupy a jednocześnie czułem jakbym miał urlop. Nie wiem co to za wielkie osiągnięcie.
Nabawiłem się z synkiem, nasłuchałem audiobooków, dużo grałem w gry, wysypiałem się bo mogłem spać też w dzień nawet jak gnojek się w nocy budził z płaczem bez powodu,