Wpis z mikrobloga

Czemu byli generałowie są teraz autorytetami? Przecież jak ktoś był czynnym generałem w policji czy wojsku 10-20 lat temu to wszyscy pamiętają jaka do dupy były
te formacje w tamtych czasach. Jak widzę takiego emeryta jednego z drugim biegającego po różnych mediach i świecącego arogancją co to oni by nie zrobili to mnie krew zalewa.

#przemysleniazdupy
  • 13
  • Odpowiedz
@JanuszPDM: a powiedz mi, ktory komendant glowny policji 10-20 lat temu #!$%@? granatnikiem pol gabinetu i nie poniosl ZADNYCH konsekwencji. Ba, sprawe probowano tuszowac, a komendant ma status poszkodowanego?

Kiedys za kopanie demonstranta policjant wylatywal ze sluzby. Obecnie, dostaja medale.

Ilu funkcjonariuszy broni domu jednego szeregowego posla, a ilu ochranialo dom PREMIERA w dawnych latach? Schody smolenskie? Miesiecznice? Ochrona 'spontanicznych' spotkan z mieszkancami i pisu

Zaufanie do policji spada, bo
  • Odpowiedz
@JanuszPDM oni wiedzą jak było i wiedzą jak jest. A dlaczego sami nic nie zrobili za swoich kadencji? Bo byli zajęci trzymaniem stołków jak obecni generałowie. I tak się żyje w tych służbach.
  • Odpowiedz