Wpis z mikrobloga

Jak jedziemy z historyjkami o nieogarnianiu rzeczywistości przez ludzi 40+, to moja ulubiona rozmowa była z wujkiem z Podlasia

Jak mu powiedziałem, że pracuje zdalnie i cały proces rekrutacyjny odbyłem zdalnie to powiedział, że głupi jestem, bo jeśli nigdy nie widziałem szefa na oczy, to on mi po prostu pensji nie wypłaci i nawet nie będę miał kogo do sądu zgłosić. Przecież w internecie można łatwo oszukać i udawać, że się jest kimś innym.

#pracbaza #korposwiat
  • 76
Jak jedziemy z historyjkami o nieogarnianiu rzeczywistości przez ludzi 40+, to moja ulubiona rozmowa była z wujkiem z Podlasia


Jak mu powiedziałem, że pracuje zdalnie i cały proces rekrutacyjny odbyłem zdalnie to powiedział, że głupi jestem, bo jeśli nigdy nie widziałem szefa na oczy, to on mi po prostu pensji nie wypłaci i nawet nie będę miał kogo do sądu zgłosić. Przecież w internecie można łatwo oszukać i udawać, że się jest
@larine: Przez telefon ostatnią przechodziłem, składałem na inne stanowisko xD Sami zadzwonili z inną ofertą i przekierowanie do kiera. Rozmowa mniej więcej taka. No weź choć, co będziesz w domu siedział. Mówię w sumie racja xD stanowisko oczywiście nie stacjonarne ale to była najszybsza rozmowa kwalifikacyjna ever.
Jak mu powiedziałem, że pracuje zdalnie i cały proces rekrutacyjny odbyłem zdalnie to powiedział, że głupi jestem, bo jeśli nigdy nie widziałem szefa na oczy, to on mi po prostu pensji nie wypłaci i nawet nie będę miał kogo do sądu zgłosić. Przecież w internecie można łatwo oszukać i udawać, że się jest kimś innym.


@TheTostu: pogadałbyś z ludźmi o pracy na platformach, jak np #utest czy #upwork gdzie nie masz
@TheTostu: U mniej janusz +50 w serwisie rowerowym mowil ze nie przyjmuje blikow i tylko gotowka (kartą tez nie) bo zna dyrektora banku i wie ze takie płatnosci sa niebezpieczne. "Panie teraz łatwo zablokowac czyjes konto i co pan zrobisz jak sie obudzisz bez pieniedzy. Ja wiem swoje, wy młodzi kiedys to zrozumiecie".

Poszedłem po gotówkę 50 zł to nie miał z czego rozmienic xDDDDDDDDDDD