Wpis z mikrobloga

  • 226
@BackInBlack to nie jest płyta GK tylko jakieś wiórowe gówno.

Mam TV 65 cali na karton gipsie i jest lala. Tyle że ja wpakowałem tam chyba z 10 kołków do pustych przestrzeni, podkładki, szeroki uchwyt do TV i inne bajery ( ͡º ͜ʖ͡º) na tej fotce to wygląda trochę jak wkręty do drewna xD
  • Odpowiedz
@BackInBlack: normalnie u mnie w domu wisi tv na karton-gipsie od kilku lat wariacie. Można wieszać na kartonie tylko trzeba używać odpowiednich kołków, na tym polega odpowiedzialność
  • Odpowiedz
  • 0
@NieBendePrasowac zasadniczo... To tak. Mieszkanie z mam z wtórnego więc nie jestem w stanie określić szczegółów technicznych wykonania ścianki. Z pewnością na jakimś odcinku jest podwójna płyta GK (to było miejsce planowane na TV, bo m.in. tam jest podtynkowe koryto na kable), niemniej przy wierceniu otworów w zwiercinach nie było innego materiału.

Łącznie 12 kołków, szeroki rozstaw, duże podkładki i hula. TV waży 25 kg, ramię uchwytu jest na maksa złożone, ekran
  • Odpowiedz
@agent001: sporo widziałem artykułów, w których zalecali unikać wieszania na GK. Patrzę teraz, że na ścianie podwójnej GK z odpowiednimi kołkami można wieszać spokojnie szafkę 45 kg więc telewizor bez problemu się utrzyma
  • Odpowiedz
na pierwszy rzut oka myślałem że to jakaś dziwna forma sztuki, czarny dywanik + coś w formie sztalugi itd xDD
  • Odpowiedz