Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 17 lat i boje się ze nigdy nie znajdę chłopaka/męża. Nie jestem konwencjonalnie atrakcyjna, ale tez nie brzydka, bo dostaje jakaś uwagę od chlopakow i starszych mężczyźn. Nie mam wysokich standardów jeżeli chodzi o wygląd (podobają mi się chłopaki, którzy wg innych dziewczyn są uważani za brzydkich + nie przeszkadza mi niski wzrost + nie zwracam uwagi na ilość kasy itd jedynce co to chłopak nie może być gruby). Moim problemem jest to, ze mam okropny charakter i jeden mój kolega stwierdził, ze przez to nigdy sobie nikogo nie znajdę (jestem jakby narcystyczna i bardzo „chłodna”) + nie poznaje duzo ludzi przez co szanse się zmniejszają. Teraz staram się skupiać na nauce, ale jezelibym się dostała na np medycynę gdzie większość to kobiety to szanse tez by się zmniejszyły.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 52
@mirko_anonim: bait jak chu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jeżeli jest cień szansy, że to nie bait, i może się komuś przyda, kto to czyta to: skup się na sobie, na swoich zainteresowaniach i się rozwijaj jako osoba, charakter się wyrabia z wiekiem i sorry not sorry, w wieku 17lat dalej jesteś dzieckiem. Charakterem można się przejmować po 21roku życia

Też są duże szanse, że po prostu
@Prezes to najgłupsza rada jaką przeczytałam od dawna xDDDDD dziewczyna się żali, że ma trudny charakter, a Ty jej proponujesz wyrzeźbić ciałko?

@mirko_anonim: Znajdź powód dla którego jesteś taka oschła i trudna jak mówisz - zastanów się z czego to wynika, poczytaj książki o samoakceptacji, a jak to nie pomoże to udaj się do specjalisty. Jak sama nie będziesz ze sobą szczęśliwa to nie stworzysz fajnego, szczęśliwego związku. :)
@mirko_anonim 17 lat hehe... dzisiaj sam jestem starym dziadem i mówię to samo co słyszałem kiedyś - jesteś jeszcze młoda i całe życie przed tobą.
Moja laska taka była, zwyczajnie nieśmiała, ale ją rozruszałem (a ona mnie) ( ͡º ͜ʖ͡º) i szalenie się kochamy, a byliśmy takimi skrytymi dupkami. Wycofanie emocjonalne łatwo pomylić z chłodem, ale czasem zwyczajnie boimy się otwierać. Twój opis wskazuje że możesz mieć
@agacik92: moim zdaniem 17-letnie osoby są wyjątkowo słabe w ocenianiu swojego charakteru oraz jego wpływu na to czy znajdą partnera w dorosłości czy nie, to jest gorzej niż wróżenie z fusów. Praca nad swoją karierą (medycyna) oraz wyrobienie dobrych nawyków co do zdrowia, żywienia i uprawiania sportu jest dużo ważniejsze niż rozmyślanie o swoim "charakterze", który jeszcze w tym wieku bardzo ewoluuje.

A brutalnie mówiąc, dobra dupa z kasą na pewno
@Prezes i tak i nie. Wiem, że charakter ewoluuje, ale bez przesady - ta laska ma 17 lat, a nie 13. W jej wieku zdarza się, że zawiązują się już związki na lata. Uważam, że fajnie, że się zastanawia nad swoim charakterem. Jestem zdania, że jeżeli ktoś ma trudny charakter i nic z nim nie zrobi przez kolejne lata no to szczęśliwego życia sobie nie zafunduje. Mam przykład takiej koleżanki w swoim
@agacik92 No przecież dobrze powiedział. Imo zdecydowana większość ludzi ma charakter który się przynajmniej da jakoś tolerować. Niech robi więcej przysiadów bo jak dupsko się zgadza to już naprawdę trzeba #!$%@?ć nie wiadomo co żeby chłop nie wytrzymał ( ͡° ͜ʖ ͡°)