Wpis z mikrobloga

skąd wiadomo że diesel?

@4pietrowydrapaczchmur: bo szury tak orzekły. Zaraz po tym, że jak se kupiłeś samochód to nie masz prawa zajmować się sprawami klimatu i ekologii.

Pamiętajcie:https://wykop.pl/wpis/69519263/co2-i-klimat-jest-tylko-pretekstem-tak-naprawde-ch/strona/2

@4pietrowydrapaczchmur: no kojarzę temat, paliwo sprowadzane przez państwo, dystrybuowane przez państwo z nałożonymi przez państwo podatkami to jest wolność ale jak se naładuje auto solarami zamontowanymi na dachu mojego domu to zniewolenie XDDD
  • Odpowiedz
  • 211
@Morf elektryki od audi się nazywają e-tron. Nie ma przynajmniej na otomoto elektryków audi a4, są tylko diesle.
Ogólnie ludzie nie lubią hipokrytów i jak lubisz wykonywać ich polecenia, gdy politycy jawnie plują ci w twarz to już twoja sprawa.
  • Odpowiedz
Nie ma przynajmniej na otomoto elektryków audi a4, są tylko diesle.

@Defined: co to za bzdura XDDD

https://www.otomoto.pl/osobowe/audi/a4/od-2021?search%5Bfilter_enum_fuel_type%5D=petrol
189 audi A4 w benzynie wyprodukowanych po 2022. Nie rozumiem dlaczego kłamiesz. I co ma z tym wszystkim wspólnego "silnik diesla" też nie rozumiem. Normy są podobnie wysokie dla benzyniaków i diesli.

Ogólnie ludzie nie lubią hipokrytów i jak lubisz wykonywać ich polecenia

Nie żyje w oblężonej twierdzy i nie wykonuje niczyich poleceń.
  • Odpowiedz
  • 12
@Morf no moje niedopatrzenie, są jeszcze na inny rodzaj paliwa. Co to zmienia? Wyjaśnisz mi? Elektryków a4 i tak nie ma. Chodzi przecież o zakazanie diesla/benzyny/lpg i przymusowe przejście na elektryki

Policz sobie też ile trzeba mocy, aby naładować 3 miliony samochodów elektrycznych i ile energii produkuje się w Polsce
  • Odpowiedz
Tylko wiecie wykopki, że nowy diesel z salonu, z rygorystycznymi normami spalin i nowym silnikiem, to nie to samo co wasze perełki z 1996 roku, 2 razy cofane przez Turasa w Niemczech, zanim trafiły do waszego użytku? xD
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: nieeee, nic nie rozumiecie, to jest INNA SYTUACJA!!!

Zaraz po tym, że jak se kupiłeś samochód to nie masz prawa zajmować się sprawami klimatu i ekologii.

@Morf: masz prawo. Ale wystawiasz na pośmiewisko swój głupi ryj i wygłaszane przez siebie teorie.
  • Odpowiedz