Wpis z mikrobloga

Post podsumowujący przeszczep włosów w Turcji po ponad pół roku.
Ponad 7 miesięcy od przeszczepu. Zapraszam do moich wcześniejszych postów również TUTAJ i TUTAJ
Jestem ogólnie bardzo zadowolony z rezultatów, oceniłbym na 9/10. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to mała dziurka na linii włosów (zdjęcie załączam w komentarzach). Może jeszcze coś wyrośnie z tej dziurki, jakieś mieszki włosowe widać tam.
Kontakt z kliniką 10/10, sami pytają się co i jak, bardzo profesjonalnie. Zaniechałem brania minoxidill, ale raczej z uciążliwości spreju i zapominalstwa. Biorę tylko fina, okolo 1mg w tabletkach dziennie, żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem.
Wizualnie efekt świetny, jedna z lepszych decyzji w moim życiu, wiele moich znajomych zastanawia się również nad przeszczepem. Śmialo pytać, jeśli ktoś ma jakieś pytania, ja też szukalsm wcześniej informacji na wykopie. Polecam również przejrzeć wcześniejsze moje posty.
Przepraszam jeśli komuś nie odpowiedziałem wcześniej na priv lub komentarz, nie wchodzę już za często na mirko odkąd Bialkov wprowadził nowy wykop. Więcej zdjęć w komentarzu

#przeszczepwlosow #turcja #wlosy #lysienie #zakola #finasteryd #minoxidil
Szkieletor - Post podsumowujący przeszczep włosów w Turcji po ponad pół roku. 
Ponad ...

źródło: 1000006867

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • 0
  • 6
@paakcer: Koszt: 1900 oiro(dokupilem ekstra 2 noce w hotelu, zazwyczaj są trzy, a i mialem znizke 100 euro od znajomego, ktory juz byl w tej klinice). Śniadania w cenie, plus transfery itp. Loty trzeba sobie ogarnąć samemu, ale w pierwsza strone lot wyniosl mnie 500zl, w druga tysiąc z bagażem. Hotel 4 gwiazdkowy Radisson.

Wiem, że ceny teraz poszły trochę do góry. Klinika Smile Hair Clinic
  • Odpowiedz
@Szkieletor: fajnie wygląda i dobrze, że jesteś zadowolony.

Ja napatrzyłem się na przeszczepy i imo po linii włosów na pierwszy rzut oka widać, że ktoś miał je robione. Zastanawiam się, co trzeba byłoby zrobić, żeby uzyskać efekt naturalnej linii włosów
  • Odpowiedz