Wpis z mikrobloga

#przeszczepwlosow

Pozdro mirki z Turcji. Właśnie wychodzę z klubu #zakola odziwo bez stresu. Juz jestem po operacji przeszczepu włosów, jeśli ktoś jest zainteresowany, to daje wiecej szczegółów, bo tez wczesniej szukalem na mirko informacji, ale znalazlem bardzo niewiele

Koszt: 1900 oiro(dokupilem ekstra 2 noce w hotelu, zazwyczaj są trzy, a i mialem znizke 100 euro od znajomego, ktory juz byl w tej klinice). Śniadania w cenie, plus transfery itp. Loty trzeba sobie ogarnąć samemu, ale w pierwsza strone lot wyniosl mnie 500zl, w druga tysiąc z bagażem. Hotel 4 gwiazdkowy Radisson.

Klinika: Smile Hair Clinic. Sporo osob ją polecało. Mam znajomego, ktory byl 3 lata wcześniej w tej klinice i mowil, ze najlepsza jego decyzja w zyciu, wiec zdecydowalem sie wlasnie na nią. Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsluga, obchodzili sie ze mna jak z jajkiem.

Ból: Jedynie co trochę bolalo, to na początku znieczulenie(nie jest to przyjemne, jesli ktos ci wbija igly w glowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) A później juz nic nie czulem do tego stopnia, ze zasnalem podczas operacji. Ból znieczulenia porównywalny do robienia tatuaży, jesli ktos miał robione.

Rezultaty: Nie wiem, bo jestem tak naprawdę świeżo po operacji, ale bede aktualizować post, pisać jesli ktos chce byc wołany.

Ile ci przeszczepili: Poczatkowo bylem zakwalifikowany na 3500 grafty, ale w klinice zdecydowalismy sie tylko na 2600. Mialem zapelnione jedynie zakola, góra glowy stwierdzilismy, ze wyglada calkiem nieźle i szkoda niszczyc zdrowe cebulki włosów.

Ile trwała operacja: Okolo 7 godzin z przerwa na obiad. W tym tez testy na wirusowe zapalenie wątroby, hiv ( hiv negativ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) oraz ozonowanie.

Na efekty bedzie trzeba trochę poczekać, okolo pol roku na pierwsze, ale pozyjemy zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesli ktos ma jakies pytania, to smialo pisac

#turcja #wychodzimyzprzegrywu #podroze #wlosy #lysienie
Pobierz Szkieletor - #przeszczepwlosow

Pozdro mirki z Turcji. Właśnie wychodzę z klubu #za...
źródło: comment_167303499102MSyCUi4gEpmghXg3xpCg.jpg
  • 9
@Szkieletor: Teraz fin topical, czy oral?

Brałem pod uwagę przeszczep mimo relatywnie niewielkich zakoli, ale wole najpierw wejsc na 6 miesiecy fina żeby sprawdzić, czy mam jakieś sajdy. Bo przeszczep bez Fina mija sie z celem - szczególnie jeżeli myśli sie o dalszej perspektywie niż pare lat z bujna czupryna.

Więcej jak 3k na zakola to overkill - chyba, ze masz spora strefę donacji, wiec dobrze ze zrobili mniej. Turki maja
@AVOIDME: Mam w rekomendacji fin oral i minoxidill w spreju. Nic wczesniej nigdy nie bralem, zakola mialdm chyba od urodzenia, reszta włosów raczej bujna. Mam dosyć dużą strefe donacji. Jestem zadowolony z linii jaka wyznaczyli, zobaczymy później jak to bedzie wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzieki wielkie!