Wpis z mikrobloga

Rowny miesiac po przeszczepie wlosow w Turcji, jak to wszystko #!$%@? Panie Ferdku ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Moj wczesniejszy post dotyczacy przeszczepu TUTAJ . Wlosy dosyc ladnie odrastaja. Widac przeswity, ale bylem na to przygotowany, zobaczymy jak w kolejnych miesiacach. Po pierwszym miesiacu jestem zadowolony. Przez pierwsze 2 tygodnie spalem w specjalnej poduszce, takiej jak w samolocie. Przyzwyczailem sie latwiej niz myslalem. Dwa tygodnie po operacji pierwsza imprezka z alkoholem i jakies lekkie cwiczenia na silownii, teraz juz cwicze regularnie. Tyl glowy ( tam skad pobrali mieszki wlosowe) ladnie zagojony. Na przodzie (tam gdzie robili przeszczep, zakola) widac jeszcze zaczerwienienie, ale juz z dnia na dzien coraz mniejsze. Biore finn 1g dziennie (tabletki) oraz minox 5% (sprej) raz dziennie. Zaczalem jakos tydzien po operacji. Poza tym zwykly zestaw witamin jaki bralem wczesniej.

Skutki uboczne po finie, bo dosyc duzo osob sie o to pytalo. Nie zauwazylem zadnych oprocz strasznej wysypki na twarzy. Wyspalo mnie tradzikiem jak szesnastolatka, a nawet w okresie dojrzewania czegos takiego nie mialem. Na szczescie po okolo 2 tygodniach wszystko zniknelo.

Wrzucam zdjecia teraz i przed operacja. Jesli macie jakies pytania, to smialo piszcie, odpowiem na wszystko, polecam tez przeczytac moj poprzedni post

#przeszczepwlosow #turcja #wlosy #lysienie #zakola #finasteryd #minoxidil
Szkieletor - Rowny miesiac po przeszczepie wlosow w Turcji, jak to wszystko #!$%@? Pa...

źródło: fryzpo

Pobierz
  • 26
@Harry_Callahan: Tak, tylko zakola 2600 graftow. Chcialem jeszcze gniazdo, bo jest troche przeswitujace, ale lekarz powiedzial, ze jest calkiem duzo mieszkow wlosowych tam i szkoda by je bylo niszczyc tylko po to, zeby zastapic je nowymi, wiec zrobilismy tylko zakola
@To_ja_moze_pozamiatam Recepta na fina 1mg jest do ogarnięcia w 10 min przez internet np. na medicept. Maksymalnie 3 opakowania po 28 tabsów, jak potniesz na połówki (dawka 0.5mg jest prawie tak samo skuteczna jak 1mg wg badań z reddita, które kiedyś widziałem) to masz Fina na pół roku za 150-200zł. Można też próbować z Finem 5mg, ale to są już dawki na prostatę i w "wywiadzie" pod receptę trzeba mocniej ściemniać (
@Szkieletor: a z jakiej kliniki/posrednictwa korzystałeś? Podrzuć jakiś link,bo w tym roku mam zamiar też wykupić i się zastanawiem właśnie u kogo by było najlepiej.

Pozdro mirku, niech Ci wlosy gęste będą
@stulejanusz: rozważałem, ale akurat w aptece w Turcji nie mieli, więc kupiłem zwykły. Nie mam żadnych skutków ubocznych, więc nie żałuje.

@Luck_89 ze Smile Hair Clinic, polecam mój ostatni post. Pośrednicy to szkoda pieniędzy, jeśli ogarniasz angielski. Bo praktycznie daje ci to tylko tłumacza, no i zazwyczaj ogarniają bilety lotnicze, które i tak byś sobie załatwił na luzie samemu i taniej. Najlepiej od razu pisac bezpośrednio do kliniki. Ja z mojej