Wpis z mikrobloga

Czy może mi to ktoś wytłumaczyć?

Dlaczego sporo zadbanych, chodzących na siłownię i wyrzeźbionych facetów za partnerki ma kobiety z dużą nadwagą? Kulturysta z mojego miasta, ma wiele sukcesów w tym co robi, a za żonę ma typową przeciętną kobietę przy kości.

Ostatnio spotkałem znajomego z siłowni z jego dziewczyną. Chłop wyrzeźbiony, mięśnie fajne nabite, a dziewczyna spora nadwaga. Udo miala 2x takie jak jego.
Drugi przykład, kolejny znajomy, który jest wyrzeźbiony, a za żonę ma kobietę o wyglądzie bańki wstańki......

Teraz wakacje i wiele dzieciarni na siłownię chodzi i widok chudego chłopaka 14-17 lat z dziewczyną 2-3x taką jak on, to norma.

Czasami spotykam też pary, gdzie zadbana i szczupła dziewczyna za partnera ma zniewieściałego faceta o aparycji nastolatka, tego też nie rozumiem. Przynajmniej takie pary w porównaniu do tych co opisałem, są bardzo rzadko spotykane.

Ludzie tak nisko siebie cenią? Nie chcą być sami? czy o co chodzi? Przecież to godności trzeba nie mieć.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #silownia #mikrokoksy
  • 93
Dlaczego sporo zadbanych, chodzących na siłownię i wyrzeźbionych facetów za partnerki ma kobiety z dużą nadwagą?


@technojezus: Mężczyzną często nie chodzi o wygląd kobiety. Może sobie nie zdajesz z tego sprawy, ale wygląd przemija.
I gówniany charakter ciężko zmienić.

Niestety, dużo kobiet, tych "ślicznych" jest zepsuta, własnie przez tą swoją urodę.

Jak ktoś jest "ogarnięty" to raczej nie szuka zepsutych partnerów.
@Ulfric_Stormcloak: Ja zauwazylem pewna ciekawa rzecz. Ze jak dziewczyna bedac nastolatka jest jak to sie mowi "brzydkim kaczatkiem" a potem wyrosnie na "ladnego labedzia" to ona nie bedzie zepsuta tak jakby od razu byla piekna i dostawala atencje w wieku nastoletnim. Takie laski sa o wiele skromniejsz i pokorniejsze. Czesto jedna maja niska samoocene i wybieraja facetow ponizej swojej ligi.

Co ciekawer z facetami jest w tej kwestii podobnie. Jak za
@technojezus:
- bo różowe nie musza sie starać by mieć partnera
- bo jest coraz więcej otyłych różowych(częściej je widzisz)
- bo faceci mogą mieć taki fetysz
- bo faceci mogą być mentalnymi frajerami i za nisko się cenią
- bo faceci często boją się postawić granice
- bo laska postanowiła schudnąć i gość jej pomaga
- bo niektórym facetom sprano mózgi że nie można kochać i wymagać bmi w normie