Wpis z mikrobloga

  • 33
@murison: najlepsze jest to,ze na koniec maja zużyli 40% energii. Z tym ze do konca maja mija 5/12 roku, czyli ok 42% czasu XD wiec wszystko w normie
  • Odpowiedz
@murison: tak swoją drogą to chyba popularne działanie w całej budżetówce.
Ogólnie jest akcja malowania trawy na zielono pod postacią że teraz oszczędzamy prąd.
No i jak ktoś niewiele rozumie, albo rozumie że zwierzchnicy niewiele rozumieją, to dobrym pomysłem wydaje się wyłączenie czajników.
Drugi równie poroniony pomysł "oszczędzania" prądu to zakaz ładowania telefonów w pracy :)
  • Odpowiedz
  • 1
Drugi równie poroniony pomysł "oszczędzania" prądu to zakaz ładowania telefonów w pracy :)


@hellfirehe: no to przeciez masz na dole pisma, choc może nie dosłownie

przypominamy o zakazie korzystania z prywatnego sprzętu w pomieszczeniach służbowych
  • Odpowiedz
@murison za ile oni sie tak #!$%@?? za 5k netto?
jak bylem ostatnio na przesluchaniu to zal mi sie ich robiło ze w takim syfie musza codziennie pracowac, no ale volenti non fit inura ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@murison: i prawidlowo, jak beda sami placic to beda mogli mi spojrzec w oczy a nie uciekac przed petentem ktory widzi jak okradaja panstwo a nic nie robia

skoro nic nie umieja to nie bedzie herbatki, niech siedza w zimnej komendzie XD
twardy_kij - @murison: i prawidlowo, jak beda sami placic to beda mogli mi spojrzec w...
  • Odpowiedz
no to przeciez masz na dole pisma, choc może nie dosłownie


@murison: tu mam wrażenie że bardziej chodzi o to żeby sobie nie wymyślili ze służbowe czajniki zdadzą, a przyniosą prywatne z domu.
  • Odpowiedz