Wpis z mikrobloga

@moglesznamizjednejwazy ja zaczynam robotę o 7 a przeważnie jestem o 6:30-6:40 pod pracą ale chce mieć zapas czasu żeby sobie spokojnie zapalić i postawić pierwszego kloca tego dnia w biurze ( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż z 2 strony ja jak jestem umówiony z kimś to zawsze przychodzę wcześniej i najwyżej czekam przed domem aż będzie rowno godzina na którą się umówiliśmy żeby też nie iść w skrajność #!$%@?
@moglesznamizjednejwazy z samego szacunku dla typa, ze wozi twoja dupe wstawalbym wcześniej z usmiechem na ustach.
Jest lato i nawet jak ci się auto popsuło to możesz dojeżdżać sam rowerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Gardzę takimi typami jak ty bo takim to wiecznie wszystko nie pasuje. Idź pan w #!$%@? i miej troszeczkę honoru i zorganizuj sobie własny dojazd jak najszybciej.
Do niczego
@moglesznamizjednejwazy: Dlatego nie pomagam nikomu oprócz bliskich znajomych. Wielu spotkałem w życiu jak ty dla których bezinteresownie starałem się pomóc, a później mi dupę obgadywali bo coś tam. Bezczelność i buta level ekspert

To jest ten sam kaliber co ludzie piszący na ogłoszenie oddam za darmo z pretensjami, że im ktoś pod dom tego nie podwiezie xD