Wpis z mikrobloga

Czy da się w #garmin Edge 530 dodać do trasy punkty, które nie leżą bezpośrednio na trasie? Tak, żebym po załadowaniu kursu na urządzeniu widział te punkty na mapie?
Wybieram się na ~10-dniową wycieczkę rowerową i planując trasę na bikerouter.m11n.de pozaznaczałem sobie atrakcje. Po imporcie do Garmin Connect pozjadało mi te punkty, które nie leżały bezpośrednio na trasie (wystarczy że są dosłownie kilka metrów obok drogi i już poznikały).
Nie chcę dociągać trasy do każdego takiego punktu, bo czasem nawet nie ma tam drogi i trzeba się przejść (albo traktuję je jako atrakcje opcjonalne).
Jakieś pomysły? Z tego co wyczytałem to podobno można wyeksportować takie punkty jako POI i jakoś je do Edge'a zaimportować, ale brzmi jak dużo roboty jak na to co chcę osiągnąć.
#rower #greenvelo #bikepacking
  • 2
  • Odpowiedz
@My5z0n: nic nie da pododawanie większej ilości punktów kontrolnych podczas planowania? Bo rozumiem, że na bikeroute trasę wyznaczą między punktami na podstawie wybranego profilu pojazdu i mimo to garmin robi to samo, ale po swojemu?
  • Odpowiedz