Wpis z mikrobloga

#przegryw ##!$%@? #depresja #samotnosc #mytosukces #terapia Byłem u tego psychologa dzisiaj i pomimo, że to był różowy pasek to jednak pozytywne pierwsze wrażenie. Sam u siebie podejrzewałem #adhd a ona stwierdziła, że jednak wykazuję symptomy #autyzm. Nie zadawała żadnych pytań z dupy i od samego początku jak ciągnąłęm temat X z myślą, że zaraz przejdę do Y i ona nagle pyta właśnie o Y tak jakbym składał się na jeden podręcznikowy przykład pacjenta, który przeszedł to i tamto i co za tym idzie będzie mogła z pewnością przewidzieć następną rzecz. Oprócz tego miała już bardzo podobny przypadek w swojej karierze do mojego więc mam takie przeczucie, że wie co robi. Na zdj to ja pozdrawiam środkowym palcem wszystkich, którzy mi chcą odbierać nadzieję na wymierne efekty wizyt tylko dlatego, że to baba xd
Pandillero - #przegryw ##!$%@? #depresja #samotnosc #mytosukces #terapia Byłem u tego...

źródło: sdfgsdgdfgdfg

Pobierz
  • 22
i jak sie zakonczyla historia tego drugiego przypadku, oraz ile ona ma lat?


@ikimrdbeietocytynal: nie zakończyła bo trwa dalej a oprócz tego to jakoś pod 40lvl będzie podchodzić

Na NFZ czy prywatnie?


@eisil: jasne że prywatnie, jak 2 lata temu zadzwoniłem zarejestrować się na nfz to usłyszałem, że miałbym pierwszą wizytę mniej więcej teraz xD

co ci poradziła abyś zrobił aby z tym walczyć?


@guguszp: nie powinienem z tym
@guguszp: no w sumie to tak. Jak tego nie zrobię to mam alternatywę w postaci wypracowania trwałej reputacji dziwaka. Wybór jest prosty xd jedni wygrywają na loterii genetycznej i nie muszą się starać o nic, drudzy umierają na raka a trzeci muszą się uczyć rozmawiać ze zwyklakami.
@Pandillero:

w Stanach diagnozuje się spektrum autyzmu u jednego na 36 dzieci więc o to nietrudno


Z tego co ostatnio czytałem i się dowiadywałem to autyzm/spektrum autyzmu diagnozuje się tylko u dzieci a u dorosłych tego nie robią/jest to niemożliwe. Tak więc chyba tobie tego nie stwierdzą jeśli jesteś dorosły, przynajmniej nie oficjalnie na papierze.
@guguszp: pierwsze co wymieniłeś to bycie dziwakiem a drugie to jebnięcie magika i na pewno nie jebnąłeś magika bo teraz piszesz na tagu

Z tego co ostatnio czytałem i się dowiadywałem to autyzm/spektrum autyzmu diagnozuje się tylko u dzieci a u dorosłych tego nie robią/jest to niemożliwe.


@guguszp: no to #!$%@? się dowiedziałeś bo ja z pierwszej ręki wiem, że nawet sami psychiatrzy nie mają konensusu naukowego w tej sprawie
Z tego co ostatnio czytałem i się dowiadywałem to autyzm/spektrum autyzmu diagnozuje się tylko u dzieci a u dorosłych tego nie robią/jest to niemożliwe.


@guguszp: Bzdura, znam osoby, które dostawały diagnozę, będąc już dorosłymi, po 25. roku życia. A ostatnio nawet czytałam o gościu, który dostał diagnozę, mając 65 lat.

czyli w skrócie masz nauczyć sie udawać być kimś innym aby przypadkiem nie zdenerwować normika?


Przecież tu nie chodzi o całkowitą