Wpis z mikrobloga

@Gieremek: U mnie bardzo wstępny kosztorys ok. 200k za 66m2, ale to jeszcze bez większości robocizny, bo czekam na wycenę gościa od „generalnej” roboty. Z robocizny w sumie wliczam póki co tylko montaż drzwi, mebli i klimatyzacji, bo te liczby mam.
30k lazienka, 40k Kucnia, 10k podloga, 2000 Montez podlogi 3000 farby, 3000 trzy kaloryfery, 2500 Hydraulik w Lazienence. Jakoes 5000 na różne #!$%@? w castorama. Zaoszczedzilem na gladziach, kontaktach, podwieszenie sufitu w kuchni i kuciu ścian i hydraulice pos kaloryfer bo robiłem sam. Nie mam jescze drzwi, oświetlenia, list podłogowych i sporej ilości mebli xd
@Gieremek jak chcesz mieszkać jak człowiek to licz min. 3-4k za metr. Jak będziesz szukał ekipy od podstawowych prac to rób rozeznanie bo rozstrzał jest ogromny. Najlepiej szukać wśród znajomych i zobaczyć efekty pracy na żywo jeśli zwracasz uwagę na detale.
@Gieremek: ostatnio znajomy w Krk szukał ludzi do wykończenia i mówili mu między 35-50k za robocizna same.

Wybrał to za 35k, tyle ze w tym nie było podłóg i drzwi. To bezie zrobione przez firmy dostarczające drzwi i podłogi.