Wpis z mikrobloga

@MeHowLipa: widzę tytuł zaczynający się od "Exciting..," a typ na mikrofonie coś nieskładnie brzęczy pod nosem, ani przywitania, ani niczego ekscytującego w ciągu pierwszych kilku sekund. Mumble, mumble, mumble. Ja wiem, że uśmiechanie się po polsku zobowiązuje, ale się nie przykładasz do jakiejś modulacji głosu, całość sprawia wrażenie, że nie ma w ogóle scenariusza, a do tego latasz nieskładnie tą kamerą jak chcesz.


Kiedyś, w najlepszych latach tego pana, wypłynęło to
ujdzie - @MeHowLipa: widzę tytuł zaczynający się od "Exciting..," a typ na mikrofonie...
  • 0
@ujdzie: Dzięki za feedback. Szczerze o coś takiego mi chodziło, konkrety i wiem co poprawić następnym razem. Dopiero zaczynam z dev logami i samemu ciężko jest się ocenić. Następnym razem położę nacisk na scenariusz i jakość samego devlogu.

Bo faktycznie nagrywałem na raz, nie myśląc za wiele tylko leciałem z rzeczami które ostatnio robiłem
  • 0
@KajuTheMonke1996: nie do końca. Nie znam innej singleplayerowej survivalej gry gdzie jesteś na wyspie z innymi NPCami, które muszą tak samo przeżyć jak i ty. Dzięki za komentarz, to mi mówi, że po prostu złe komunikuję grę.
@MeHowLipa: są ludzie, którzy robią takie materiały od ręki, ale gdzieś trzeba zacząć i zdobyć skilla, a najłatwiej - przygotować się do tego. I co dla mnie jest najważniejsze - nie marnować ludziom czasu. Konkrety w 1 minutę (maks 2) to optymalny format.