Wpis z mikrobloga

Jak tam klaskanie uszami bo tiry się nie wyprzedzają? Zadowoleni? Bo teraz zamiast każdy tir jechać swoją prędkością to zbijają się w długie sznury. I teraz jedzie konwój bez szczelin prawym pasem więc życzę powodzenia wjeżdżać wam z wolnego pasa rozbiegowego swoimi fabiami 1.0. Powolny węzeł 40km/h + rozbiegówka 250 metrów - życzę szczęścia najpierw wbijać pod tira a potem przeskakiwać na lewy gdzie wszyscy cisną 140 ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypominam, że 90% autostrad to tylko dwa pasy

U mnie pod maską siedzi 3.0 więc zawsze rozpędzę się aby wbić między tiry ale już wiem, że często na końcu rozbiegówki będzie stać jakiś pierdzik, który nie dał rady wcisnąć się między ciężarówki

#polskiedrogi #motoryzacja #bekaztransa #prawojazdy
Pobierz
źródło: wykopki glupie i nie mysla do przodu - nowe nie znalem
  • 276
@SzubiDubiDu: pomimo wyczuwalnej nutki trollingu to słuszna uwaga, silnik ma tu drugorzędne znaczenie jak nie będzie się w co wbić. Jakiś czas temu włączałem się za kierowcą... Fabii i gostek chyba zaspał albo przeliczył się z możliwościami bo zatrzymał się na końcu pasa rozpędowego czekając na wolny pas. Gdybym nie trzymał odstępu miałbym krótszy przód.
@SzubiDubiDu: ale ty wiesz, że wystarczy sobie na prawym pasie zostawić dystans od TIR’a przed toba by wyrównać prędkość do samochodów na lewym pasie? Chociaż ty masz 3.0 pod maską wiec pewnie wolisz siedzieć na zderzaku ( ͡° ͜ʖ ͡°).
U mnie pod maską siedzi 3.0


@SzubiDubiDu: Hej, pytanko - jak się kupuje auto z silnikiem 3.0 to trzeba przejść jakieś szkolenie dodatkowe albo sesje z mental coachem mieć, żeby psychika nie siadła od takiej ilości KM pod nogą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisz coś więcej.
@SzubiDubiDu: dlatego ja będe się starał wyjeżdzać na autostrady w weekendy tylko, i tak parę razy w roku mam taką konieczność:) Więc mam w dupie twego trzylitrwego tira( ͡º ͜ʖ͡º).

Weekendowe ograniczenia w 2023 roku dotyczą więc okresu od 23 czerwca do 27 sierpnia. Zakazy jazdy w wakacyjne weekendy obowiązują: – od godziny 18:00 do godziny 22:00 w piątek, – od godziny 8:00 do godziny 14:00