Wpis z mikrobloga

Jak tam klaskanie uszami bo tiry się nie wyprzedzają? Zadowoleni? Bo teraz zamiast każdy tir jechać swoją prędkością to zbijają się w długie sznury. I teraz jedzie konwój bez szczelin prawym pasem więc życzę powodzenia wjeżdżać wam z wolnego pasa rozbiegowego swoimi fabiami 1.0. Powolny węzeł 40km/h + rozbiegówka 250 metrów - życzę szczęścia najpierw wbijać pod tira a potem przeskakiwać na lewy gdzie wszyscy cisną 140 ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypominam, że 90% autostrad to tylko dwa pasy

U mnie pod maską siedzi 3.0 więc zawsze rozpędzę się aby wbić między tiry ale już wiem, że często na końcu rozbiegówki będzie stać jakiś pierdzik, który nie dał rady wcisnąć się między ciężarówki

#polskiedrogi #motoryzacja #bekaztransa #prawojazdy
SzubiDubiDu - Jak tam klaskanie uszami bo tiry się nie wyprzedzają? Zadowoleni? Bo te...

źródło: wykopki glupie i nie mysla do przodu - nowe nie znalem

Pobierz
  • 276
@SzubiDubiDu: tiry mogą się wyprzedzać, przepis jest tak napisany że to zależy od interpretacji własnej czy mógł czy akurat nie, przepis kretyński bo to autostrady powinny mieć 3 pasy, gdzie 2 "prawe" dostępne dla tirów i nie byłoby aż takiej patologii
@SzubiDubiDu: 3.0 pod maską? To pewnie masz tam z 340hp!
A nie, czekaj.. XD
https://wykop.pl/wpis/71929381/chlop-ma-wolne-dzisiaj-to-pojechal-na-zakupy-i-spo

Jeździsz Corollą która w najlepszym wypadku ma 29 lat. Autem które prawie trzy dekady temu legitymowało się 185hp.
Mam złą wiadomość, dzisiaj samochody o połowę młodsze mające prawie 1/2 pojemności tej Toyoty pod maską dysponują większą mocą i momentem obrotowym przy niższym apetycie na paliwo i wyższym poziomie bezpieczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°
bardzo dobrze koniec chamstwa na drogach taki sam kwik był jak pieszy dostali pierszeńśtwo na pasach polaczki muszą po prostu dorosnąć do kultury jak nie sami to trzeba ich do tego zmusić
@SzubiDubiDu: #!$%@? mnie obchodzi co robią 1.0 MPI na autostradzie to raz, a dwa czas w takim razie ich #!$%@?ć za nietrzymanie odstępu. Ja na A4 codziennie nadal widuję te małpy jak się wyprzedzają, ale spokojnie, na moim odcinku grasuje tyle Stingerów i BMW ze smutnymi Panami za kółkiem, że zaraz to posprzątają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@truth123456: wszystkie ciezarowki swiata utworzyly rozaniec od swinoujscia az po miejsca doceleowe. Wyprzedzanie trwa 18 godzin przez kierowcow fordow i skod- trauma w #!$%@? bo polacy umieraja z glodu nie mogac zjechac z autostrady.
@goferek: liczba plusów za ten komentarz swiadczy o ilości ludzi bez prawa jazdy , daliście się złapać po raz kolejny na populizm PiSu , darmowa autostrada i brak tira na lewym pasie ???? a kto będzie tymi tirami jeździł jak jest deficyt pracowników i dokłada im się takie kwiatki nie dajac nic w zamian tylko zabierając non stop przywileje i dając astronomiczne kary?
dddddd zobaczymy po 300 k o ile dożyje jeszcze mi napisz, że bez robienia rozrządu i wymiany


@Lardor: sredni przebieg aut w ue to 12tys km rocznie. Bedzie sie tym martwil jakis biedak za 20lat o ile nie zakaza pouszania sie samochodom spalinowym.
@goferek: Żebyś się zesrał to na wielu węzłach zwłaszcza ułomnej A4 od Wrocka za Legnicę nie rozpędzisz osobówki z małym silnikiem do 90 żeby się wbić w dziurę choćby i 50m.