Wpis z mikrobloga

Praca zdalna to rak naszych czasów xD. Ludzie wstawali rano, ubierali się ładnie, wychodzili do biura. Widzieli się z ludźmi - z niektórymi można było pogadać wypić kawę, a tych których nie lubili to po prostu tolerowali. Uczyło to obcowania z ludźmi. Obecnie jak jest spotkanie na teams z ludźmi rano, to pewnie siedzą w piżamach, przed śniadaniem, nie umyci xD. I taki wielki pan #programista15k nie przyjdzie nigdy do biura BO PRACUJE Z DOMU, MAM DAILY O 9:00 A BUDZIK NA 8:59 CZAISZ!! Przed 2020 było coś takiego jak home office, ale to raczej było 1 dzień w miesiącu w nagordę jak ktoś się sprawdzał, a jakby ktoś powiedział że chce mieć 100% ho to by go wszyscy wyśmiali xD Dopóki będzie 100% ho to nie będzie w pracy normalnie, change my mind.
#pracbaza #korposwiat #przemysleniazdupy #homeoffice
  • 204
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: imo praca zdalna nie jest dla każdego, obstawiam że dla bardzo wielu nie jest. Ale nikt teraz nie wróci do biura jak lesery poczuły krew i lecą w hooya lub na 2 etaty (też w hooya xD) zbyt łatwo przywyknąć do komfortu, w drugą stronę jest zawsze trudniej
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: wiem, że bait ale praca z biura w 90% pracach* to największy bezsens ludzkiego świata. Setki tysięcy ludzi wstaje rano, żeby pojechać do pracy i siedzieć przed komputerem robiąc to co mogliby zrobić z komputera w domu.
Bezsensowne generowanie korków, ponoszenie kosztów dojazdów, strata około 1-4h dziennie na dojazdy zaleznie kto i skąd, No po prostu idiotyzm. Klikać w kąkuter można z każdego miejsca. Poza pewnymi wyjątkami nie ma żadnych
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy stary, jest jeszcze lepiej niż piszesz. ja wstaje 10 minut po rozpoczęciu spotkania, zapinam laskę na biurku, logując się lewa nogą, zębów nie myłem od początku covid, wciągam koks, otwieram browara i po porządnym seksie słucham tego waszego #!$%@?, a później biorę się do roboty w samych gaciach, bo Laura lubi mnie w bokserkach.
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: normalny czlowiek do pracy idzie zarabiac hajs, a nie szukac znajomych na sile xD
Praca w komfortowych warunkach, bez walki o klime, do tego praktycznie 3h zycia wiecej dziennnie, bo nie ma dojazdow i ogarniania sie.
Ale trzeba miec totalnie smutne zycie poza praca, bez jakichkolwiek zainteresowan, by miec cokolwiek przeciwko zdalnej xD
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Połowa mojej branży siedzi na HO. Nie wyobrażam sobie inaczej pracować, jest to efektywne, pracuję we Wrocławskiej firmie z Krakowa i mogę więcej czasu poświęcić na rozwijanie siebie, a nie na dojazdy do pracy i dupogodziny.

Chcesz iść do biura to idź do biura, a nie dręczysz ludzi wysrywami rodem z Januszexu.
  • Odpowiedz
@hellfirehe trzeba po prostu przygotować dobre procedury i swobodnie komunikować się na czacie. Gdybym miał pracować z biura to byłbym pewnie z 30% mniej wydajnny niż jestem
  • Odpowiedz