Wpis z mikrobloga

Praca zdalna to rak naszych czasów xD. Ludzie wstawali rano, ubierali się ładnie, wychodzili do biura. Widzieli się z ludźmi - z niektórymi można było pogadać wypić kawę, a tych których nie lubili to po prostu tolerowali. Uczyło to obcowania z ludźmi. Obecnie jak jest spotkanie na teams z ludźmi rano, to pewnie siedzą w piżamach, przed śniadaniem, nie umyci xD. I taki wielki pan #programista15k nie przyjdzie nigdy do biura BO PRACUJE Z DOMU, MAM DAILY O 9:00 A BUDZIK NA 8:59 CZAISZ!! Przed 2020 było coś takiego jak home office, ale to raczej było 1 dzień w miesiącu w nagordę jak ktoś się sprawdzał, a jakby ktoś powiedział że chce mieć 100% ho to by go wszyscy wyśmiali xD Dopóki będzie 100% ho to nie będzie w pracy normalnie, change my mind.
#pracbaza #korposwiat #przemysleniazdupy #homeoffice
  • 204
  • Odpowiedz
  • 58
@duszan_z_kapitana_dupy piekny bait,
ale już jesli ktos serio uskutecznia takie #!$%@? i tak faktycznie uważa, to jest zwykłym robakiem. Również nie każdy chce was oglądać w biurze, nie kazdy chce sluchac waszego #!$%@? i nie każdy nie ma szacunku do siebie i własnego czasu.
  • Odpowiedz
  • 139
@duszan_z_kapitana_dupy: Ja dziś nawet koszulki jeszcze nie ubrałem. Spędzaj 2 godziny więcej dziennie na dojazdy i "ładne ubranka", siedz w biurze jak chcesz psycholu, daj innym żyć tak jak chcą żyć. Nie chcę oglądać innych mord, dlatego nie pracuje w kawiarni tylko z komputerami.
  • Odpowiedz
Dopóki będzie 100% ho to nie będzie w pracy normalnie, change my mind.


@duszan_z_kapitana_dupy: no to chyba dokładnie o to chodzi, żeby nie być w pracy normalnie, czemu ktokolwiek by chciał xD jak mógłbyś dostawać wynagrodzenie bez 90% treści i ceremoniału chodzenia do pracy to co byś wybrał?

A z ludźmi możesz się nadal spotykać, tylko wtedy to ty wybierasz z kim i ile czasu spedzasz. Nikt tego nie sprawdza
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: zawsze mi się wydawało, że w pracy chodzi głównie o dowożenie rezultatów, wypełnianie celów i finalnie wpływanie na rozwój i zarobki firmy, a nie o to, żeby dobrze wyglądać. Widać, jakie masz priorytety w robocie.
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: wypowiem się jako lider 8 osobowego zespołu: co mnie to obchodzi czy są umyci, czy przed śniadaniem, czy w piżamie, czy wstali minutę wcześniej? Mam to w dupie. Mamy pracę mocno zadaniową, jak robota jest zrobiona to mnie nie interesuje co robią pomiędzy taskami, jak wyglądają w trakcie, jak pachną itd. Ponieważ nie cisnę ich, nie zmuszam do siedzenie pustych dupogodzin, a im więcej wolnego sobie wypracują, tym lepiej dla
  • Odpowiedz