Wpis z mikrobloga

Warto przypomnieć

Wzrost to najbardziej dymorficzna cecha jaka może istnieć. Jest wyżej w hierarchii niż sylwetka i nawet morda.
Wyciągnijcie z własnych obserwacji i doświadczeń kto z jakiejś grupy osób wyróżnia się najbardziej i przyciąga uwagę.
Zawsze pierwszy "look" zbiera ten najwyższy. Morda schodzi na drugi plan. Nie oszukujmy się. Osoby niskie nigdy nie są
odbierane poważnie bo wchodzi tutaj efekt aureoli. Z miejsca traktuje się je mniej poważnie i bardziej dziecinnie.

Chłop 190cm nie ważne co by mówił to zawsze z automatu będzie przyciągać większą uwagę, ludzie będą go traktować
poważniej i z respektem (znowu efekt aureoli). Napakowany manlet będzie wyglądać po prostu jak krasnolud i ostatecznie TO
ZAWSZE TEN WYŻSZY BĘDZIE WYPADAĆ LEPIEJ.

Jako heteroseksualny mężczyzna instynktownie zawsze zwracam większą uwagę na wysokich, bo wchodzą w grę pierwotne mechanizmy przywódcy stada, wojownika itp. Nawet nie chcę myśleć ani sobie wyobrażać jak bardzo muszą odbierać to KOBIETY i jakiego #!$%@? mają na tym punkcie w kwestii doboru partnera. W ich gadzich mózgach krasnolud 170cm jest z automatu traktowany jak powietrze. Po prostu nie istnieje.Wysoki, ale brzydki chłop ma większe szanse na znalezienie partnerki, niż niski facet z dobrą mordą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #redpill #samotnosc #przegryw #przegrywpo30tce #mogging #wzrost #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #p0lka
TTedbundYY - Warto przypomnieć

Wzrost to najbardziej dymorficzna cecha jaka może ist...

źródło: fghuio

Pobierz
  • 46
@smk666 Ja w szkole podstawowej byłem drugi najwyższy w klasie (ale również najbardziej otyły xD), ale już w szkole średniej plasowałem się gdzieś pośrodku jeśli chodzi o wzrost.
@TTedbundYY: morda > wzrost. Ja z dobrą morda i 170 cm rucham, a co więcej rucham panny wyższe ode mnie. W zasadzie nigdy mi się nie trafiła niższa. A znam wiele przypadków że gość 190 cm ale twarz nie taka i nic nie zrobisz. Chociaż tak naprawdę najważniejszy charakter i mówię to nieironicznie.