Wpis z mikrobloga

Warto przypomnieć

Wzrost to najbardziej dymorficzna cecha jaka może istnieć. Jest wyżej w hierarchii niż sylwetka i nawet morda.
Wyciągnijcie z własnych obserwacji i doświadczeń kto z jakiejś grupy osób wyróżnia się najbardziej i przyciąga uwagę.
Zawsze pierwszy "look" zbiera ten najwyższy. Morda schodzi na drugi plan. Nie oszukujmy się. Osoby niskie nigdy nie są
odbierane poważnie bo wchodzi tutaj efekt aureoli. Z miejsca traktuje się je mniej poważnie i bardziej dziecinnie.

Chłop 190cm nie ważne co by mówił to zawsze z automatu będzie przyciągać większą uwagę, ludzie będą go traktować
poważniej i z respektem (znowu efekt aureoli). Napakowany manlet będzie wyglądać po prostu jak krasnolud i ostatecznie TO
ZAWSZE TEN WYŻSZY BĘDZIE WYPADAĆ LEPIEJ.

Jako heteroseksualny mężczyzna instynktownie zawsze zwracam większą uwagę na wysokich, bo wchodzą w grę pierwotne mechanizmy przywódcy stada, wojownika itp. Nawet nie chcę myśleć ani sobie wyobrażać jak bardzo muszą odbierać to KOBIETY i jakiego #!$%@? mają na tym punkcie w kwestii doboru partnera. W ich gadzich mózgach krasnolud 170cm jest z automatu traktowany jak powietrze. Po prostu nie istnieje.Wysoki, ale brzydki chłop ma większe szanse na znalezienie partnerki, niż niski facet z dobrą mordą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #redpill #samotnosc #przegryw #przegrywpo30tce #mogging #wzrost #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #p0lka
TTedbundYY - Warto przypomnieć

Wzrost to najbardziej dymorficzna cecha jaka może ist...

źródło: fghuio

Pobierz
  • 46
Ta podziałka jest już dawno nieaktualna, inflacja wzrostowa #!$%@?


@Szumrzeczny:
Coś w tym jest. Rocznik '88, 181 cm, całą edukację byłem najwyższy lub drugi najwyższy w klasie, potem w pracy podobnie a teraz na mieście regularnie widuję wyższe od siebie dzieciaki w wieku, w którym wciąż jeszcze rosną.

Spośród grona znajomych czy kolegów z pracy z ostatnich 10 lat znam może czterech gości wyższych od siebie a wystarczy wyjść na miasto
@TTedbundYY: ta tabelka to przestrzala jest, starsi polaki i wasi starzy są manletami w porownaniu do ich zachodnich rocznikowych odpowiednikow, a ja majac 30 lat i 186 cm jestem wsrod obecnych polskich 20 latkow co najwyzej przecietny. Zyjac w niemczech jest troche lepiej, bo chyba z ciapatami kurduplami sie wiążą niemki i widac po ichniejszej gowniarzerii jak czysto rasowe aryjskie jednostki górują wzrostem nad kundlami zrodzonymi z mieszanych par.
@TTedbundYY: Pocieszę się. Dla większości liczy się ładna twarz i wysoki wzrost w takim samym stopniu xD Chyba, że laska ma 1,50, to może taki facet 1,70 będzie dla niej wystarczająco wysoki. Ale dla wyższej kobiety wątpię. A jak będzie miał brzydką twarz to i wzrost nie pomoże bo takiego nie chce się nawet pocałować, nie mówiąc już o czymś więcej xD
Zawsze pierwszy "look" zbiera ten najwyższy


@TTedbundYY:

Bzdura.

Osoby niskie nigdy nie są

odbierane poważnie bo wchodzi tutaj efekt aureoli


@TTedbundYY:

To też bzdura

Nawet nie chcę myśleć ani sobie wyobrażać jak bardzo muszą odbierać to KOBIETY


@TTedbundYY:
Ja nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić i nie czuję takiej potrzeby

W ich gadzich mózgach krasnolud 170cm jest z automatu traktowany jak powietrze.


@TTedbundYY:

Jeszcze bzdura, ale poniżej tego
twoje argumenty są bzdurne


@TTedbundYY:

Nawet nie zapytałeś mnie o argumenty więc ich nie podałam xD

Uwagę zwraca ktoś wyróżniający się z tłumu, wysoki brzydal się rzuca, niski przystojniak się rzuca, wysoki przystojniak się rzuca, niski brzydal się rzuca, reszta jest niewidoczna, chyba że będzie grubas, to też się będzie rzucał.

Im lepsza morda tym facet niższy może być do pewnego poziomu, gość 180 z mordą 7/10 będzie wyżej niż gość
@Szumrzeczny @smk666

Mylicie się, od 20 kilku lat przeciętny wzrost Polaka jest taki sam i wynosi poniżej 178, taką sama wysokość podają wszędzie teraz tak samo jak podawali wcześniej, więc tak naprawdę to wzrost Polaków się nie zmienia, a wy macie jakieś przywidzenia i piszecie głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wprost.pl/tygodnik/59721/Dobrobyt-w-centymetrach.html
https://www.papilot.pl/uroda/twarz-i-cialo/59768/ile-wzrostu-maja-srednio-kobiety-i-mezczyzni-w-polsce
Slavcel - @Szumrzeczny  @smk666 

Mylicie się, od 20 kilku lat przeciętny wzrost Pola...

źródło: wzrostpolaka

Pobierz