Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dyskutowałam z chłopakiem o prostytucji, chciałam wybadać co on sądzi na ten temat. Powiedział, że ma znajomych, którzy korzystają z usług prostytutek i on nie ma nic przeciwko temu, bo "mężczyzna zawsze płaci za seks". Bardzo mnie zniesmaczyło to zdanie, zapytałam czy wg niego on też płaci za seks. Odpowiedział jak gdyby nigdy nic, że teraz to nie, ale na początku związku płacił, a gdyby nie płacił to by nie było nic z tego. Zapytałam w jaki sposób mi płacił skoro nigdy od niego nie wzięłam ani złotówki. Odpowiedział, że na początku musiał płacić za wszystkie randki i wyjazdy.
Gdy bym wiedziała, że po latach będzie mi to wypominał to zaoferowała bym podział na pół.
Ja #!$%@?ę jak to brzmi wgl. Jestem z chłopakiem od 3 lat, a okazuje się, że on mi płacił za seks bo postawił mi kawę w starbucksie albo obiad w podrzędnej restauracji.

#zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 151
via mirko.proBOT
  • 73
Anonim (nie OP): Takie wpisy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że lepiej być samemu. Najpierw amory, a później wyrzygiwanie kto kiedy chciał się rżnąć, kto zapłacić za papier toaletowy w Biedronce, a kto za kostkę do kibla w Lidlu.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
@mirko_anonim: masz zalosnego chlopaka, jak 3/4 grazyn w tym kraju, co zrobisz - przeciez nie zerwiesz z tak blachego powodu - bo i tak nie znajdziesz lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"a pamiętasz jak


@pwone: tak to jest z automatu wypominanie.

że na początku musiał płacić za wszystkie randki i wyjazdy.


@mirko_anonim: puenta polega na tym, ze musial bo jest przegrywem, a nie chcial bo
Odpowiedział jak gdyby nigdy nic, że teraz to nie, ale na początku związku płacił, a gdyby nie płacił to by nie było nic z tego. Zapytałam w jaki sposób mi płacił skoro nigdy od niego nie wzięłam ani złotówki. Odpowiedział, że na początku musiał płacić za wszystkie randki i wyjazdy.


@mirko_anonim: Nadal zadziwia mnie to, że kobiety są tak naiwne, że uważają, że facet płaci za nie bo ma ochotę a