Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dyskutowałam z chłopakiem o prostytucji, chciałam wybadać co on sądzi na ten temat. Powiedział, że ma znajomych, którzy korzystają z usług prostytutek i on nie ma nic przeciwko temu, bo "mężczyzna zawsze płaci za seks". Bardzo mnie zniesmaczyło to zdanie, zapytałam czy wg niego on też płaci za seks. Odpowiedział jak gdyby nigdy nic, że teraz to nie, ale na początku związku płacił, a gdyby nie płacił to by nie było nic z tego. Zapytałam w jaki sposób mi płacił skoro nigdy od niego nie wzięłam ani złotówki. Odpowiedział, że na początku musiał płacić za wszystkie randki i wyjazdy.
Gdy bym wiedziała, że po latach będzie mi to wypominał to zaoferowała bym podział na pół.
Ja #!$%@?ę jak to brzmi wgl. Jestem z chłopakiem od 3 lat, a okazuje się, że on mi płacił za seks bo postawił mi kawę w starbucksie albo obiad w podrzędnej restauracji.

#zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 151
Gdy bym wiedziała, że po latach będzie mi to wypominał to zaoferowała bym podział na pół.


@mirko_anonim: W cholerę słabo o tobie świadczy, że nie uznałaś za stosowne, by na pierwszych randkach choć trochę dzielić się kosztami (wyszłaś przynajmniej z taką propozycją, choćby ze zwykłej uprzejmości?), tylko dopiero po latach i pod presją nagle ci się "honor" przypomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale typ jej wypomniał pierwsze randki i to, że chciał zrobić na niej wrażenie, więc za to płacił.


@Matylda_Megara: ja po waszych wypowiedziach tracę wiarę w kobiety, przecież jak byk mu suszyła głowę o to, co wy macie z tym wypominaniem? Szczerze jej odpowiedział, jakim trzeba być dzbanem, żeby to potępiać. Co druga kobieta pieprzy jak to ona szuka szczerosci w związku, jesteście zwykłymi dzieciuchami, a to wspaniały przykład tego jak
@qdry ale co ty się do mnie doczepiles? czy ja powiedziałam że źle zrobił? Nie.
ogólnie wypominanie najbliższym pieniędzy, jakie to się wykłada w związek czy dzieci jest mega słabe, bez względu na płeć.
odpowiedział jej, ale gdyby mój facet powiedział mi, że płacił za seks ze mną to byłoby mi nie tylko przykro, to czułabym się wykorzystana
wypominanie najbliższym pieniędzy


@Matylda_Megara: #!$%@? mać, przecież ona drązyła i drążyła, a jak dostała szczerą i logiczną odpowiedź to jej styki wywaliło. Przecież prawdą jest, że to facet na poczatku musi włozyć sporo finansów do związku, a większość kobiet, które zostaną "zmuszone" do podziału rachunku w pierwszych etapach znajomosci, zazwyczaj pozniej z typem nie chce mieć nic wspólnego. Prawdą również jest, że prostytutki bywają tańsze niż randkowanie (o wiele tańsze). Ile
@qdry o, kolego. ciebie to poniosło i to grubo
jak się niby zachowuje? mówiąc, że ja poczułabym się wykorzystana? nie powiedziałam słowa o tym, co uważam, żeby powinien robić facet i jakie pieniądze wydawać.
to wszystko sobie sam dopowiedziałes i to dosłownie, na podstawie niczego. chyba samej płci.
ja akurat preferuje w związku wyrównane siły. pt. on płaci za kolację, ale ja za drinki i taksówkę.
on za kino, ja za przekąski.
Powiedziałaś, że jej coś wypomniał. Wg mnie szczerze odpowiedział na pytanie, a nie jej coś wypominał. Ja mam podobne zdanie do Twojego jeśli chodzi o randkowanie. Niestety nie mam 13 lat i wiem, że nie jestem pępkiem świata i są osoby na świecie, które myślą inaczej niż ja. Mało to jest kontentu w sieci, jak dziewczyny mówią wprost, że dzielenie rachunku na pierwszej randce jest przez nie negatywnie odbierane? Osobiście powiedziałbym, że
@qdry: Dobre komentarze ale pewnie bez sensu się produkujesz. "Dziwnym" trafem mirabelki zawsze mówią, że są wierne, spokojne, zawsze dzielą rachunek, są przykładnymi pracownicami i kobietami. Chadów też nie lubią - tylko introwertycznych, przeciętnych facetów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Niestety w każdej dyskusji na temat ogółu - dotyczącego np 90% populacji będą