Wpis z mikrobloga

@qew12 chłopie, wzrost i zakola nie są wyznacznikiem powodzenia w życiu. #!$%@?. Ja też chciałbym być wysokim blondynem z niebieskimi oczami o wzroście 1.90 m ale nie jestem. W związku z tym, że tego nie mam powinienem przekreślić wszystko inne??
Zamiast rozwiązań szukasz wymówek i usprawiedliwień. Są rzeczy na, które wpływu nie mamy choćbyśmy się zesrali na miętowo. Po co tracić czas na coś na co nie masz wpływu?
Ogolony, umyty, ostrzyżony
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pan_Kielonek: mam podobnego znajomego, narzekał że nic mu w życiu nie idzie i że nie może się ogarnąć. Jego własny (z opowieści #!$%@?) stary załatwił mu po znajomości robotę gdzie na start dostałby 4k (wtedy mnóstwo kasy) i do tego mieszkałby u jego znajomego za właściwe zerowy koszt (tzn. oddzielna kawalerka). Warunek był taki że musiał opanować obsługę pewnego programu - dostał na to 2 miesiące. Niejeden by zabił za taką
@kodishu: Jak nie potrafisz sobie wyobrazić że jest coś takiego jak zaburzenia psychiczne to nie pisz takich komentarzy. Jak ktoś napisze że nie ma nóg też wchodzisz i spamisz że ma iść pobiegać? Jak ma wadę wzroku nie pozwalającą się poruszać to też mu napiszesz że ma iść podziwiać piękno krajobrazu?

Jak wchodzisz w dyskusje to zaczerpnij trochę wiedzy, dlaczego tyle osób ma problem z zrozumiem że mózg to jest organ
@bylem_zielonko: @kodishu no ale to jest prawda. Uproszczona, ale prawda. Nie wiem jakich rad oczekujesz w internetach, nie da się komuś ułożyć życia pisząc do niego komentarze na wykopie. Wychodzenie z takich rzeczy zajmuje sporo czasu, ale da się z pomocą farmakologiczną. Wiadomo, każdy musi czasem ponarzekać jak ma doła, ale z dołów się wychodzi i po latach znów można w nie wpaść, na tym polega życie. Grunt to znaleźć coś
@qew12: całe to #!$%@? jest po to żebyście mogli zrzucić z siebie odpowiedzialność za to że w tym momencie nic nie robicie żeby zmienić swoją sytuację. Sorry ale toksyczni rodzice albo dokuczający rówieśnicy odpowiadają tylko za to że wam dokuczali. Nie odpowiadają za to że teraz nie chce wam się nawet zdać matury czy iść na zaoczne studia, albo wysłać kilka CV. To nie geny sa winne tego że siedzisz cały
Naprawdę sądzisz że tak zero - jedynkowo wygląda świat i kobiety się tak diametralnie różnią?


@bylem_zielonko: tak. Zobacz jak kobiety przechodzą depresję, teraz każda ma zdiagnozowaną i żyje.

Masz depresję?

Idź do lekarza

Źle zarabiasz?

Naucz się czegoś i zmień pracę

Źle wyglądasz? Zrób se operacje plastyczne.

Masz lepsze rozwiązanie?

Masz problemy?

Na problemy tylko terapia pomoże

@bylem_zielonko:
mam cierpieć bo mi się tak wylosowalo


@qew12: tak, a co?
I się ciesz, że cierpisz we względnym dobrobycie.
Zawsze mogłeś trafić do lepianki z gówna w Afryce czy innym zakaukaziu.