Wpis z mikrobloga

@Ununoctium:

ale ty tepy jesteś, sprawdziłeś chociaż że on faktycznie coś robi? nie, bo łatwiej Ci bylo po prostu pozakladać jakieś idotyczne założenia zeby je potem bohatersko obalić.


Racja musi wyjść na moje w końcu. To się wszędzie obserwuje na wykopie. Wykopek zaczyna od gów no założeń, potem ich broni jak lew. Będzie się tak upierał przy swoim, upierał a do błędu za nic się nie przyzna.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mówię typowi - narzekasz, że jesteś za gruby, idę pobiegać wieczorem, chodź ze mną. On nie dziś czasu. Następnym razem też nie ma czasu. Po 12 wymówce z rzędu przestałem proponować ¯(ツ)


@Pan_Kielonek: akurat tu trochę ma rację bo ważąc ponad 100kg bieganie to zabójstwo dla stawów. Niestety znam to z doświadczenia.
@kodishu XDDDDDDDDDD no tak, bo starych można sobie wybrać. ja nie mówię o swojej sytuacji, ale nie jestem na tyle bezczelny żeby szydzić z czyichś problemów. ciesz się, że w życiu nie musiałeś się mierzyć z niczym podobnym, ale nie #!$%@? ludziom takich głupot, ze to ich wina, że ich ojciec bije matkę i ma kompletnie gdzieś swoje dzieci. za dużo Andrew tate się naogladales chłopaczku.