Wpis z mikrobloga

no ale można też ich wcale nie mieć xD


rada na poziomie:

-ale śmierdzi

-to nie oddychaj


@Elec: Tak sobie tłumacz. Komentarz na poziomie przedszkolaka i z dupy porównanie.

Super rady normictwa:


Masz depresję? Zmyślasz

Źle zarabiasz? To se załóż firmę

Źle wyglądasz? Zrób se operacje plastyczne

Jesteś nieuleczalnie chory? To wyzdrowiej

Masz problemy? To je rozwiąż


Że też nikt nie wpadł na te rozwiązania wcześniej. Nie myśleliście o zostaniu coachami,
@qew12 Walczę już 1.5 roku z fobią społeczną i depresją. w międzyczasie dowiedziałam się też, że jestem w spektrum.
Biorę leki, chodzę na terapię, wystawiam się na ekspozycję. Jest cholernie ciężko, ale z lvlu gdzie bałam się wyjść nawet na balkon, czy wyrzucić śmieci, wskoczyłam na taki, w którym jestem w stanie regularnie robić zakupy i pójść na spacer (wcześniej robiłam raz na 2 tygodnie, o 6 rano bo mało ludzi).
Wiem,
  • 0
@Upssy: chodzę (z rodzicami) na zakupy, spacer tygodniowo, jeżdzą do psychiatry i wcześniej psychologa
czasem sam idę do sklepu dalej, sprzątam na klatce schodowej
@qew12: no pewnie #!$%@?, bo każdy rodzi się z umiejętnościami. Jasne, życie nie jest sprawiedliwe, ale po co użalać się na wykopie, zamiast grać najlepiej jak potrafisz kartami, które wylosowałeś?
@qew12: próbuj byku. Generalnie "szczęście" przede wszystkim opiera się o to jak sam postrzegasz swoją sytuację. Nie porównuj się do innych, a wierzę, że Ci się poprawi. Powodzenia.
ni nie ma jakiegokolwiek majątku, jedyne co ma to stale pogarszający się stan psychiczny. Byłoby mi żal gdyby nie to że odrzucił masę pomo


@Turkotka: co ty gadasz, moja sąsiadka jest niepełnosparwna i ma nowotwór i się tylko użala, mogłaby coś zrobić ze soba i wyjśc do ludzi i znaleźć jakąs ciekawą pracę i hobby a ona tylko narzeka i narzeka, że się źle czuje i nie ma na nic ochoty.